Preparaty do pielęgnacji sprzętu

Produkty

Nowy
Nowy
Smar do skór Leather Care MAGIC BRUSH 450ml

Smar do skór Magic Brush to niezastąpiony pomocnik w pielęgnacji skóry, który nie tylko chroni ją przed wilgocią, pleśnią i pękaniem, ale także przywraca jej naturalny blask. Dzięki starannie dobranym olejkom roślinnym oraz woskowi pszczelemu penetruje on głęboko struktury skóry, dostarczając niezbędne składniki odżywcze oraz zapewniając niezawodną ochronę.

Anti Fungal Liquid Dubbin 250 ml GOLD LABEL

Anti-Fungal Liquid Dubbin 250 ml firmy GOLD LABEL.Preparat antygrzybiczny do skóry.Sprawia, że skóra jest miękka i odżywiona.Konserwuje i chroni przed wilgocią.Idealny do pielęgnacji każdego rodzaju skóry, także tej starej.

Preparat do czyszczenia skór i syntetyków 500 ml Anti Fungal GOLD LABEL

Preparat do czyszczenia skór i syntetyków 500 ml Anti Fungal GOLD LABEL.Skutecznie usuwa brud, tłuszcz i pot z wyrobów skórzanych i syntetycznych.Zapobiega grzybicy i pleśnieniu.Nie nadaje się do stosowania w przypadku skór zamszowych, groszkowanych, nubukowych i niewyprawionych.

45,00 zł 5-14 dni roboczych.
Płyn do czyszczenia wyrobów syntetycznych 250 ml GOLD LABEL

Płyn do czyszczenia wyrobów syntetycznych 250 ml GOLD LABEL.Czyści i nabłyszcza przedmioty wykonane z materiałów syntetycznych np. z winylu, gumy, czy plastiku.Pozostawia tymczasową powłokę wodoodporną.Pełni także funkcję ochronną.

25,00 zł 5-14 dni roboczych.