Pielęgnacja strzałki

Produkty

Pasta siarczanowa do strzałek Black Horse 300 ml

Pasta siarczanowa do strzałek Black Horse to skoncentrowany trójfazowy preparat  działający przeciwbakteryjnie, przeciwgrzybicznie i antyseptycznie.Zalecany dla koni z problemem gnijących strzałek, słabej podeszwie kopyta oraz stojących na wilgotnym podłożuPasta siarczanowa do strzałek nie tylko  zwalcza problem gnijących strzałek,  ale działa również...

Preparat do kopyt Stockholm Tar dziegieć 200 ml GOLD LABEL

Preparat do kopyt Stockholm Tar dziegieć 200 ml firmy GOLD LABEL.Dziegieć w postaci aerozolu, pozwalający na głębszą penetrację i lepszą dezynfekcję podeszwy i strzałki.Zawiera 10% preparatu Stockholm Tar.Dziegieć ma właściwości antyseptyczne i bakteriobójcze. Doskonały do stosowania przy chorobach skóry, np. w leczeniu łuszczycy oraz przy wykonywaniu...

44,00 zł 5-14 dni roboczych
Żel do kopyt Hoof Gel Moisturieser 500 ml GOLD LABEL

Hoof Gel Moisturieser 500 ml firmy GOLD LABEL.Żel nawilżający do kopyt z dodatkiem kolagenu.Kolagen nawadnia, ogranicza suchość i szorstkość.Idealny do codziennego stosowania w przypadku łamliwych kopyt, a także w celu zapobiegania tej dolegliwości.Nie przywiera do ściółki, a kopytom i podeszwom pozwala oddychać.Dostępny w kolorze naturalnym lub czarnym.

Preparat do kopyt i strzałek Frog Protect 125 ml STIEFEL

Preparat do kopyt i strzałek Frog Protect 125 ml firmy STIEFEL.Preparat z bardzo aktywną substancją nośną połączoną z organicznym związkiem miedzi, który hamuje rozwój bakterii.Tworzy powłokę a strzałce i kopycie, chroniąc je przed wilgocią, pielęgnując i wzmacniając.

54,00 zł 5-14 dni roboczych.
Olej do pielęgnacji strzałek Frog Oil 250 ml GOLD LABEL

Olej do pielęgnacji strzałek Frog Oil 250 ml firmy GOLD LABEL.Olej o silnym działaniu antygrzybicznym i antybakteryjnym.Utwardza podeszwy kopyta konia.

33,00 zł 5-14 dni roboczych.
Preparat do pielęgnacji strzałek Frog Care 200 ml STIEFEL

Preparat do pielęgnacji strzałek Frog Care 200 ml firmy STIEFEL.Wysokiej jakości preparat z ekstraktem z wątrobowców.Regeneruje i naprawia uszkodzenia.

93,00 zł 5-14 dni roboczych.
Preparat do pielęgnacji strzałki Strahlsan 200 ml LEOVET

Preparat do pielęgnacji strzałki Strahlsan 200 ml firmy LEOVET.Preparat intensywnie pielęgnuje gnijące podeszwy i strzałki kopytowej u koni, zapewnienia ochronę przed szkodliwym działaniem obornika oraz stymuluje prawidłowy przyrost tkanki kopytowej.Zawiera jodynę, która skutecznie leczy gnijące strzałki.Dołączona szczoteczka wygładza powierzchnię i...

56,00 zł 5-14 dni roboczych.
Preparat przeciw gniciu strzałki Frog Medic 200 ml LEOVET

Preparat przeciw gniciu strzałki kopytowej u koni  Frog Medic 200 ml firmy  LEOVET.Wysoko skoncentrowany preparat do głębokiej i dokładnej penetracji.Pielęgnacja strzałki i podeszwy w szczególnych przypadkach : gnicie , zapalenie , infekcje strzałki kopytowej i podeszwy kopyta.

68,00 zł 5-14 dni roboczych.
Pasta siarczanowa do strzałek Black Horse 500 ml

Pasta siarczanowa do strzałek Black Horse to skoncentrowany trójfazowy preparat  działający przeciwbakteryjnie, przeciwgrzybicznie i antyseptycznie.Zalecany dla koni z problemem gnijących strzałek, słabej podeszwie kopyta oraz stojących na wilgotnym podłożuPasta siarczanowa do strzałek nie tylko  zwalcza problem gnijących strzałek,  ale działa również...

Spray do kopyt Dry Hoof Spray Black Horse 300 ml

Płynny preparat Dry Hoof Spray do pielęgnacji okolic rowków strzałkowych i podeszwy kopyta.

59,00 zł 5-14 dni roboczych
Żel do pielęgnacji strzałki CABI Glue Over Horse 300g

Cabi Glue firmy Over HorseInnowacyjny żel przeznaczony do pielęgnacji kopyt, polecany przede wszystkim dla koni z problemami strzałki kopyta.

169,00 zł 5-14 dni roboczych