Maści, kremy, odżywki

Produkty

Balsam do kopyt Premium Hufbalsam Optenplatz 500ml

Produkt specjalistycznej firmy OptenplatzDoskonale regeneruje i wzmacnia suche oraz kruche kopyta zwiększając ich wytrzymałośćNie zawiera barwnikówStosując regularnie,  kopyta zyskują połysk i stają się odpowiednio nawilżone i mocneIdealny do codziennego stosowania

Maska do kopyt Strong Step BLACK HORSE 500ml

Wzmacniająca maska do kopyt w żelu STRONG STEP  firmy Black Horse Idealnie  utrzymuje odpowiednie nawilżenie kopyt chroniąc je przed działaniem czynników zewnętrznych.   Masło shea, lanolina oraz olej awokado i witamina E pomagają uelastycznić róg kopytowy, zapobiegają pęknięciom kopyt i stymulują ich wzrost.

60,00 zł 5-14 dni roboczych
Balsam do kopyt z biotyną LEOVET HOOFLAB OIL BALM BIOTIN 500ml

Kremowy balsam do kopyt z biotyną firmy LeovetIdealny do codziennej pielęgnacji kopytPreparat jest bardzo szybko wchłaniany, penetruje głęboko aż do naczyń włosowatych.Balsam sprawia, że kopyto staje się odpowiednio nawilżone, elastyczne, zdrowe i naturalnie piękne.Wyraźnie i skutecznie poprawia stan rogu kopytowego

77,00 zł 5-14 dni roboczych
Preparat do kopyt Hoof Hardener 200 ml STIEFEL

Preparat do kopyt Hoof Hardener 200 ml firmy STIEFEL.Wzmacnia kopyta i sprawia, że stają się mniej podatne na uderzenia.Zawiera ekstrakt z wątrobowców.Podkute kopyta mniej się niszczą.Poprawia dopasowanie podków u koni podkuwanych.Preparat jest skuteczny, a pierwsze efekty można zauważyć już po kilku dniach.

117,00 zł 5-14 dni roboczych.
Utwardzacz do kopyt Hoof Hardener 450 g GOLD LABEL

Utwardzacz do kopyt Hoof Hardener 450 g firmy GOLD LABEL.Niezwykły preparat, który szybko i skutecznie utwardza miękkie kopyta.Zawiera biotynę, która wspomaga zachowanie odpowiedniej kondycji skóry, sierści oraz kopyt.

51,00 zł 5-14 dni roboczych.
Żel do kopyt Hoof Gel Moisturieser 500 ml GOLD LABEL

Hoof Gel Moisturieser 500 ml firmy GOLD LABEL.Żel nawilżający do kopyt z dodatkiem kolagenu.Kolagen nawadnia, ogranicza suchość i szorstkość.Idealny do codziennego stosowania w przypadku łamliwych kopyt, a także w celu zapobiegania tej dolegliwości.Nie przywiera do ściółki, a kopytom i podeszwom pozwala oddychać.Dostępny w kolorze naturalnym lub czarnym.

Preparat do kopyt Equisolid 250 ml STASSEK

Preparat do kopyt Equisolid 250 ml firmy STASSEKWzmacnia róg kopytowy i usuwa nieprzyjemny zapach.Skutecznie i szybko wzmacnia. Efekt jest widoczny po kilku dniach.Chroni przed działaniem wilgoci.

44,00 zł 5-14 dni roboczych.
Balsam do kopyt Equidura STASSEK

Balsam do kopyt Equidura firmy STASSEK.Nawilżający balsam z olejem laurowym, który jest bogaty w witaminę C, cynk, witaminę A.Posiada właściwości przeciwzapalne, przeciwgrzybiczne oraz przeciwbakteryjne.Idealny do ochrony kopyta przed wysychaniem w lecie, a także przed rozmiękczeniem w wilgotnych warunkach.

39,00 zł 5-14 dni roboczych.
Maść wzmacniająca kopyta Hooflab Hardener 200 ml LEOVET

Maść wzmacniająca kopyta Hooflab Hardener 200 ml firmy LEOVETWyposażona w pompkę, która ułatwia aplikację.Skuteczny środek utwardzający kopyto i redukujący łamliwość rogu.Idealny preparat dla koni ze słabymi, kruchymi kopytami – niską piętką, odwarstwiającą się białą linią.Preparat wzmacnia ściany kopyta i podeszwę.Chroni kopyto przed chorobami, sprawia,...

57,00 zł 5-14 dni roboczych.
Odżywcza maść do kopyt Black Horse 500 ml

Bogata w wysokiej jakości składniki odżywcza maść do kopyt.

59,00 zł 5-14 dni roboczych