Maści, kremy, odżywki

Produkty

Balsam do kopyt Premium Hufbalsam Optenplatz 500ml

Produkt specjalistycznej firmy OptenplatzDoskonale regeneruje i wzmacnia suche oraz kruche kopyta zwiększając ich wytrzymałośćNie zawiera barwnikówStosując regularnie,  kopyta zyskują połysk i stają się odpowiednio nawilżone i mocneIdealny do codziennego stosowania

Maska do kopyt Strong Step BLACK HORSE 500ml

Wzmacniająca maska do kopyt w żelu STRONG STEP  firmy Black Horse Idealnie  utrzymuje odpowiednie nawilżenie kopyt chroniąc je przed działaniem czynników zewnętrznych.   Masło shea, lanolina oraz olej awokado i witamina E pomagają uelastycznić róg kopytowy, zapobiegają pęknięciom kopyt i stymulują ich wzrost.

60,00 zł 5-14 dni roboczych
Balsam do kopyt z biotyną LEOVET HOOFLAB OIL BALM BIOTIN 500ml

Kremowy balsam do kopyt z biotyną firmy LeovetIdealny do codziennej pielęgnacji kopytPreparat jest bardzo szybko wchłaniany, penetruje głęboko aż do naczyń włosowatych.Balsam sprawia, że kopyto staje się odpowiednio nawilżone, elastyczne, zdrowe i naturalnie piękne.Wyraźnie i skutecznie poprawia stan rogu kopytowego

77,00 zł 5-14 dni roboczych
Preparat do kopyt Hoof Hardener 200 ml STIEFEL

Preparat do kopyt Hoof Hardener 200 ml firmy STIEFEL.Wzmacnia kopyta i sprawia, że stają się mniej podatne na uderzenia.Zawiera ekstrakt z wątrobowców.Podkute kopyta mniej się niszczą.Poprawia dopasowanie podków u koni podkuwanych.Preparat jest skuteczny, a pierwsze efekty można zauważyć już po kilku dniach.

117,00 zł 5-14 dni roboczych.
Utwardzacz do kopyt Hoof Hardener 450 g GOLD LABEL

Utwardzacz do kopyt Hoof Hardener 450 g firmy GOLD LABEL.Niezwykły preparat, który szybko i skutecznie utwardza miękkie kopyta.Zawiera biotynę, która wspomaga zachowanie odpowiedniej kondycji skóry, sierści oraz kopyt.

Żel do kopyt Hoof Gel Moisturieser 500 ml GOLD LABEL

Hoof Gel Moisturieser 500 ml firmy GOLD LABEL.Żel nawilżający do kopyt z dodatkiem kolagenu.Kolagen nawadnia, ogranicza suchość i szorstkość.Idealny do codziennego stosowania w przypadku łamliwych kopyt, a także w celu zapobiegania tej dolegliwości.Nie przywiera do ściółki, a kopytom i podeszwom pozwala oddychać.Dostępny w kolorze naturalnym lub czarnym.

Preparat do kopyt Equisolid 250 ml STASSEK

Preparat do kopyt Equisolid 250 ml firmy STASSEKWzmacnia róg kopytowy i usuwa nieprzyjemny zapach.Skutecznie i szybko wzmacnia. Efekt jest widoczny po kilku dniach.Chroni przed działaniem wilgoci.

44,00 zł 5-14 dni roboczych.
Balsam do kopyt Equidura STASSEK

Balsam do kopyt Equidura firmy STASSEK.Nawilżający balsam z olejem laurowym, który jest bogaty w witaminę C, cynk, witaminę A.Posiada właściwości przeciwzapalne, przeciwgrzybiczne oraz przeciwbakteryjne.Idealny do ochrony kopyta przed wysychaniem w lecie, a także przed rozmiękczeniem w wilgotnych warunkach.

39,00 zł 5-14 dni roboczych.
Maść wzmacniająca kopyta Hooflab Hardener 200 ml LEOVET

Maść wzmacniająca kopyta Hooflab Hardener 200 ml firmy LEOVETWyposażona w pompkę, która ułatwia aplikację.Skuteczny środek utwardzający kopyto i redukujący łamliwość rogu.Idealny preparat dla koni ze słabymi, kruchymi kopytami – niską piętką, odwarstwiającą się białą linią.Preparat wzmacnia ściany kopyta i podeszwę.Chroni kopyto przed chorobami, sprawia,...

65,00 zł 5-14 dni roboczych.
Odżywcza maść do kopyt Black Horse 500 ml

Bogata w wysokiej jakości składniki odżywcza maść do kopyt.

59,00 zł 5-14 dni roboczych