Siwe konie

Produkty

Szampon rumiankowyPower Shampoo LEOVET

Rumiankowy szampon dla koni firmy Leovet Przeznaczony dla koni o jasnej maści Szampon pozostawia długotrwały efekt blasku, chroni przed promieniami UV, Ułatwia rozczesywanie, wzmacnia strukturę włosów i sierści. Naturalne pigmenty uwydatniają połysk i siłę blasku włosów i sierści.

62,00 zł 5-14 dni roboczych
Szampon dla siwych koni 500 ml GOLD LABEL

Szampon dla siwych koni 500 ml firmy GOLD LABEL.specjalny szampon dla koni z dodatkiem oleju kokosowego i rozmarynowego, które posiadają właściwości antybakteryjne, przeciwzapalne i antygrzybiczne.Jest skuteczny, ale łagodny i nie podrażnia delikatnej skóryszampon dla siwych koni, rozjaśniający i pielęgnujący sierść.nie zawiera chloru.

35,00 zł 5-14 dni roboczych
Płyn do czyszczenia koni Equilux STASSEK

Płyn do czyszczenia koni Equilux firmy STASSEK.Błyskawicznie usuwa plamy i najtrudniejsze do usunięcia zabrudzenia.Podkreśla naturalne odcienie sierści, również ciemnych.Nie wybiela.Neutralne pH.Składniki zawarte w preparacie odżywiają cebulki włosów.Pozostawia sierść gładką i miękką.Szybko wysycha i nie pozostawia plam ani zapachu.

77,00 zł 5-14 dni roboczych.
Preparat usuwający plamy Sheen Whitener 591ml ABSORBINE

Preparat usuwający plamy Sheen Whitener ABSORBINE.Błyskawicznie usuwa plamy i najtrudniejsze do usunięcia zabrudzenia.Podkreśla naturalne odcienie sierści, również ciemnych.Nie wybiela.Neutralne pH.Zawiera pantenol, prowitaminy, ekstrakt z zielonej herbaty i olejki owocowe, które odżywiają mieszki włosowe.Składniki zawarte w preparacie odżywiają cebulki...

Szampon w piance Quick Foam OVER HORSE

Quick Foam bardzo dobrze rozpuszcza i szybko usuwa plamy. Przeznaczony jest do wszystkich maści. Szczególnie polecany przed pokazami i zawodami.

Szampon dla siwych koni WHITE GLOSS Black Horse 500 ml

Szampon WHITE GLOSS przeznaczony jest do codziennego użytku dla koni o jasnej maści.

Szampon do jasnej sierści WHITE HORSE Shampoo Over Horse

Profesjonalny szampon rozjaśniający dla koni o białym i jasnym umaszczeniu. Zawarte w produkcie proteiny jedwabiu zatrzymują wodę na powierzchni włosa, wyciąg z bursztynu chroni przed działaniem promieni UV, a ekologiczny ekstrakt z cytryny skutecznie usuwa zabrudzenia.Produkt posiada neutralne pH dla skóry konia.

75,00 zł 5-14 dni roboczych