ujeżdżeniowe

na stronę

Produkty

Promocja
Promocja!
Popręg ujeżdżeniowy Smooth HORZE

Popręg ujeżdżeniowy, skórzany firmy Horze Model anatomiczny, dobrze doasowuje się do budowy konia Popręg posiada pierścień przeznaczony od zapinania wodzy pomocniczych Sprzączki w kolorze srebrnym, wykonane ze stali nierdzewnej

249,00 zł 299,00 zł 24h
Popręg ujeżdżeniowy Dallas HORZE

Popręg wszechstronny Dallas firmy HORZE.Utrzymuje siodło we właściwym położeniu na grzbiecie konia.Gruby, elastyczny i miękki, delikatnie wyprofilowany na całej długości.Wykonany z materiału parcianego z hibiskusa, który jest przyjemny w dotyku. Dzięki temu nie wywołuje podrażnień na skórze zwierzęcia.

149,00 zł 5-14 dni roboczych.
Popręg ujeżdżeniowy neoprenowy HORZE

Popręg ujeżdżeniowy neoprenowy firmy HORZE.Utrzymuje siodło we właściwym położeniu na grzbiecie konia.Prosty, krótki popręg z wytrzymałego i łatwego w pielęgnacji neoprenu.Anatomiczny kształt pozwala na równomierne rozłożenie nacisku.Neopren wchłania wilgoć, dzięki czemu koń nie odczuwa dyskomfortu.Klamry rolkowe ze stali nierdzewnej proste do...

129,00 zł 5-14 dni roboczych.
Promocja
Promocja!
Popręg ujeżdżeniowy MemoryFoamGrip START

Popręg ujeżdżeniowy neoprenowy MemoryFoamGrip firmy YORK.Utrzymuje siodło we właściwym położeniu na grzbiecie konia.Prosty, krótki popręg z wytrzymałego i łatwego w pielęgnacji neoprenu.Z pianki MemoryFoam dopasowującej się kształtem do ciała pod wpływem ciepła.Amortyzacyjna żelowa wstawka łagodząca ucisk na brzuchu. 

148,00 zł 163,00 zł 24h
Popręg ujeżdżeniowy neoprenowy Elastic START

Popręg ujeżdżeniowy neoprenowy Elastic firmy START.Utrzymuje siodło we właściwym położeniu na grzbiecie konia.Prosty, krótki popręg z wytrzymałego i łatwego w pielęgnacji neoprenu.Wykończony mocnymi gumami.Przedłużenie ze szlufkami na przystuły do konia.Klamry rolkowe ze stali nierdzewnej proste do zapinania.Uszyty za pomocą solidnych nici.

110,00 zł 5-14 dni roboczych.
Popręg neoprenowy krótki bez gum czarny KAVALKADE

Popręg neoprenowy ujeżdżeniowy bez gum czarny firmy KAVALKADE.Podszyty mocną i wytrzymałą nylonową taśmą.Wykonany z oddychającego materiału, który nie powoduje przegrzania.Płaskie sprzączki z rolkami ze stali nierdzewnej.Pośrodku metalowe kółko D do przypinania.

159,00 zł 5-14 dni roboczych.
Popręg ujeżdżeniowy bez gum czarny KAVALKADE

Popręg neoprenowy z gumami czarny firmy KAVALKADE.Utrzymuje siodło we właściwym położeniu na grzbiecie konia.Gumy elastyczne.Podszyty mocną i wytrzymałą nylonową taśmą.Wykonany z oddychającego materiału, który nie powoduje przegrzania.Płaskie sprzączki z rolkami ze stali nierdzewnej.Pośrodku metalowe kółko D do przypinania.

199,00 zł 5-14 dni roboczych.
Popręg ujeżdżeniowy Textil Dr BUSSE

Popręg ujeżdżeniowy Textil Dr firmy BUSSE.Utrzymuje siodło we właściwym położeniu na grzbiecie konia.Prosty, krótki popręg z wytrzymałego i łatwego w pielęgnacji polipropylenu.sprzączki z tulejami.

65,00 zł 5-14 dni roboczych.
Popręg ujeżdżeniowy Schnur Dr BUSSE

Popręg ujeżdżeniowy Schnur Dr firmy BUSSE.Utrzymuje siodło we właściwym położeniu na grzbiecie konia.Krótki, bardzo płaski popręg, łatwo dopasowuje się, wykonany ze sznura polipropylenowego, co zapobiega otarciom u koni.Ze szlufkami do przeciągnięcia przystuł.Sprzączki z tulejami.

129,00 zł 5-14 dni roboczych.
Popręg ujeżdżeniowy Cross Dr Fell BUSSE

Popręg ujeżdżeniowy Cross Dr Fell firmy BUSSE.Utrzymuje siodło we właściwym położeniu na grzbiecie konia.Wykonany ze solidnej, łatwej w pielęgnacji sztucznej skóry.Podszyty przyjemnym, ciepłym futerkiem nie podrażniającym skóry.Można prać w pralce, szybkoschnący.Klamry rolkowe ze stali nierdzewnej.

169,00 zł 5-14 dni roboczych.
Popręg ujeżdżeniowy Vinyl Gel Dr BUSSE

Popręg ujeżdżeniowy Vinyl Gel Dr BUSSE.Krótki popręg ze szczególnie miękkiego winylu z gładką powierzchnią.Łatwy do utrzymania w czystości.Utrzymuje siodło we właściwym położeniu na grzbiecie konia.Wszystkie szwy zaokrąglone i wykończone w sposób niepowodujący podrażnień.Żelowa wkładka chroniąca brzuch konia.

199,00 zł 5-14 dni roboczych.
Popręg ujeżdżeniowy elastyczny Pro Soft Dr BUSSE

Popręg ujeżdżeniowy elastyczny Pro Soft Dr BUSSE. Krótki popręg z bardzo grubego, syntetycznego kauczuku z pzyjemną w dotyku powierzchnią z nylonowego dżerseju.Kanty zaokrąglone, nie podrażniają skóry konia.Sprzączki ze stali szlachetnej z tulejami ułatwiające podciąganie popręgu, trzpień prowadzony automatycznie do kolejnej dziurki w przystule.

215,00 zł 5-14 dni roboczych.