mydełka do skór

Produkty

Mydło do wyrobów skórzanych 500 g GOLD LABEL

Mydło do wyrobów skórzanych 500 g firmy GOLD LABEL.Mydło glicerynowe do siodeł i wyrobów skórzanych.Delikatne składniki i lekka formuła ułatwiają aplikację. Czyści, odżywia i pielęgnuje skórę. łatwiejszą penetrację, lepszy efekt czyszczący i odżywiający skóręUniwersalny produkt do czyszczenia i pielęgnacji oprzyrządowania.Nie niszczy powierzchni.

30,00 zł 5-14 dni roboczych.
Mydło glicerynowe w spreju 500 ml GOLD LABEL

Mydło glicerynowe w spreju 500 ml firmy GOLD LABEL.Skutecznie usuwa zanieczyszczenia z siodeł i innych skórzanych przedmiotów.Czyści i jednocześnie pielęgnuje.Łatwe w aplikacji.

41,00 zł 5-14 dni roboczych.
Trójfazowe mydło do pielęgnacji skór Equifix STASSEK

Trójfazowe mydło do pielęgnacji skór Equifix firmy STASSEK.Doskonałe do gruntownego czyszczenia, pielęgnacji i ochrony skóry, a także do eliminacji pleśni.Faza 1 Usuwa brud i pleśń.Faza 2 Impregnuje skórę składnikami odżywczymi czyniąc ją elastyczną.Faza 3 Pozostawia efektywną, długotrwałą ochronę przed bakteriami i opóźnia rozwijanie się...

36,00 zł 5-14 dni roboczych.
Potrójna pielęgnacja skóry 500 ml Triplex Equifix STASSEK

Potrójna pielęgnacja skóry 500 ml Triplex Equifix firmy STASSEK.Preparat do czyszczenia i pielęgnacji, nie zawierający smaru i oleju.Usuwa pot, brud i kryształki soli.Zwiększa trwałość skóry, chroniąc ją jednocześnie przed działaniem wilgoci.Wnika głęboko, dzięki czemu skóra zyskuje długotrwałą warstwę ochronną.

54,00 zł 5-14 dni roboczych.
Mydło olejowe do sprzętu 500 ml Equifix STASSEK

Mydło olejowe do sprzętu 500 ml Equifix firmy STASSEK.Uniwersalny produkt do czyszczenia i pielęgnacji oprzyrządowania.Nie niszczy powierzchni.Usuwa mocne zabrudzenia z siodeł, uprzęży i ogłowia.Idealny środek do czyszczenia i pielęgnacji przedmiotów z plastiku, metalu, czy innego tworzywa w stajni oraz w domu.

44,00 zł 5-14 dni roboczych.
Mydło do skór z gąbką 400 ml Equifix STASSEK

Mydło do skór z gąbką 400 ml Equifix firmy STASSEK.Delikatne, ale skuteczne składniki służą do czyszczenia gładkiej, chropowatej i nubukowej skóry.Nadaje skórze miękkości i elastyczności, ponieważ wnika do jej wnętrza.Może być wykorzystywane do wszelakich skórzanych produktów, także tych domowych.

Płyn do skór Lazy Man Equifix STASSEK

Płyn do skór Lazy Man Equifix STASSEK.Środek pielęgnacyjny będący połączeniem mydła do siodeł i oleju do skóry.Sprawnie i szybko czyści i nawilża sprzęt.Po rozcieńczeniu preparatu wystarczy zanurzyć w nim na chwilę oprzyrządowanie i pozostawić do wyschnięcia.Idealny na zawody. Usprawnia efektywność naszej pracy przy koniu.

23,00 zł 5-14 dni roboczych.
Mydło do siodeł i skór KERBL

Mydło do siodeł i skór gładkich, zamszowych i nubuku Doskonale czyści skórę z wszelkich zabrudzeń nadając jej świeży wygląd i jedwabistość

Leather soap - mydło do skór OVER HORSE 400ml

Mydełko do czyszczenia skór w płynieSkutecznie usuwa brud i inne zanieczyszczeniaDoskonale nawilża, nadaje miękkość i elastyczność

59,00 zł 5-14 dni roboczych