mydełka do skór

Produkty

Mydło do wyrobów skórzanych 500 g GOLD LABEL

Mydło do wyrobów skórzanych 500 g firmy GOLD LABEL.Mydło glicerynowe do siodeł i wyrobów skórzanych.Delikatne składniki i lekka formuła ułatwiają aplikację. Czyści, odżywia i pielęgnuje skórę. łatwiejszą penetrację, lepszy efekt czyszczący i odżywiający skóręUniwersalny produkt do czyszczenia i pielęgnacji oprzyrządowania.Nie niszczy powierzchni.

38,00 zł 5-14 dni roboczych.
Mydło glicerynowe w spreju 500 ml GOLD LABEL

Mydło glicerynowe w spreju 500 ml firmy GOLD LABEL.Skutecznie usuwa zanieczyszczenia z siodeł i innych skórzanych przedmiotów.Czyści i jednocześnie pielęgnuje.Łatwe w aplikacji.

53,00 zł 5-14 dni roboczych.
Trójfazowe mydło do pielęgnacji skór Equifix STASSEK

Trójfazowe mydło do pielęgnacji skór Equifix firmy STASSEK.Doskonałe do gruntownego czyszczenia, pielęgnacji i ochrony skóry, a także do eliminacji pleśni.Faza 1 Usuwa brud i pleśń.Faza 2 Impregnuje skórę składnikami odżywczymi czyniąc ją elastyczną.Faza 3 Pozostawia efektywną, długotrwałą ochronę przed bakteriami i opóźnia rozwijanie się...

36,00 zł 5-14 dni roboczych.
Potrójna pielęgnacja skóry 500 ml Triplex Equifix STASSEK

Potrójna pielęgnacja skóry 500 ml Triplex Equifix firmy STASSEK.Preparat do czyszczenia i pielęgnacji, nie zawierający smaru i oleju.Usuwa pot, brud i kryształki soli.Zwiększa trwałość skóry, chroniąc ją jednocześnie przed działaniem wilgoci.Wnika głęboko, dzięki czemu skóra zyskuje długotrwałą warstwę ochronną.

54,00 zł 5-14 dni roboczych.
Mydło olejowe do sprzętu 500 ml Equifix STASSEK

Mydło olejowe do sprzętu 500 ml Equifix firmy STASSEK.Uniwersalny produkt do czyszczenia i pielęgnacji oprzyrządowania.Nie niszczy powierzchni.Usuwa mocne zabrudzenia z siodeł, uprzęży i ogłowia.Idealny środek do czyszczenia i pielęgnacji przedmiotów z plastiku, metalu, czy innego tworzywa w stajni oraz w domu.

44,00 zł 5-14 dni roboczych.
Mydło do skór z gąbką 400 ml Equifix STASSEK

Mydło do skór z gąbką 400 ml Equifix firmy STASSEK.Delikatne, ale skuteczne składniki służą do czyszczenia gładkiej, chropowatej i nubukowej skóry.Nadaje skórze miękkości i elastyczności, ponieważ wnika do jej wnętrza.Może być wykorzystywane do wszelakich skórzanych produktów, także tych domowych.

57,00 zł 5-14 dni roboczych.
Płyn do skór Lazy Man Equifix STASSEK

Płyn do skór Lazy Man Equifix STASSEK.Środek pielęgnacyjny będący połączeniem mydła do siodeł i oleju do skóry.Sprawnie i szybko czyści i nawilża sprzęt.Po rozcieńczeniu preparatu wystarczy zanurzyć w nim na chwilę oprzyrządowanie i pozostawić do wyschnięcia.Idealny na zawody. Usprawnia efektywność naszej pracy przy koniu.

23,00 zł 5-14 dni roboczych.
Mydło do siodeł i skór KERBL

Mydło do siodeł i skór gładkich, zamszowych i nubuku Doskonale czyści skórę z wszelkich zabrudzeń nadając jej świeży wygląd i jedwabistość

Leather soap - mydło do skór OVER HORSE 400ml

Mydełko do czyszczenia skór w płynieSkutecznie usuwa brud i inne zanieczyszczeniaDoskonale nawilża, nadaje miękkość i elastyczność

79,00 zł 5-14 dni roboczych