Stawy i ścięgna

Produkty

Żel z czarcim pazurem DIABELSKI PAZUR 250g - MT FARMA

Idealny dla koni: - w trakcie rekonwalescencji, - po urazach aparatu ruchu, - w stanach zapalnych stawów, kręgosłupa, więzadeł, ścięgien, - cierpiących na artretyzm.

JOINT SUPPORT 4KG - MSM, GLUKOZAMINA I KOLAGEN

Wysokiej jakości preparat wspierający prawidłową pracę stawów u koni sportowych, ciężko pracujących, a także dla seniorów.

289,00 zł 5-14 dni roboczych
Preparat na stawy Joint Herbs 1000 g STIEFEL

Preparat na stawy Joint Herbs 1000 g firmy STIEFEL.Dzięki tej naturalnej mieszance ziołowej stawy funkcjonują bez dolegliwości bólowych.Tkanka chrzęstna zostaje wzmocniona.Naczynia krwionośne zachowują elastyczność, dzięki czemu utrzymuje się dobre krążenie krwi.Rany sprawnie się goją, złamane kości się zrastają.Poprawia zdrowie i kondycję u starszych koni.

99,00 zł 5-14 dni roboczych.
Preparat z kolagenem Joint Supplement Enhancer 900 g GOLD LABEL

Preparat z kolagenem Joint Supplement Enhancer 900 g firmy GOLD LABEL.Suplement którego głównym składnikiem jest kolagen, podawany w wypadku uszkodzenia chrząstek i ścięgien, artretyzmu i ogólnej sztywności.Korzystny wobec zmian zwyrodnieniowych, wspiera produkcję mazi stawowej, a także nawilża chrząstki, ścięgna i więzadła.Stawy funkcjonują bez...

147,00 zł 5-14 dni roboczych.
Preparat wzmacniający stawy MSM Plus 250 g GOLD LABEL

Preparat wzmacniający stawy MSM Plus 250 g firmy GOLD LABEL.Metan metylosulfonylowy jest organiczną mieszanką siarki. Działa ona przeciwzapalnie, ułatwia regenerację chrząstki i przywraca sprawność stawów.M.S.M. jest ważnym składnikiem odżywczym, pozwalającym na naturalną regenerację tkanek.Zawiera 0,5% glukonianu cynku, który niweluje zmęczenie i...

44,00 zł 5-14 dni roboczych.
Preparat wzmacniający stawy 1 kg MSM STIEFEL

Preparat wzmacniający stawy 1 kg MSM firmy STIEFEL.Organiczny związek siarki (metylosulfonylometan 100%), wywierający pozytywny wpływ w przypadku problemów ze stawamiPoprawia stan rogu kopytowego, wspomaga jego wzrost, jak również korzystnie wpływa na stan skóry i sierści.Zapakowany w szczelne opakowanie.

Czarci pazur Teufelskralle 1 kg STIEFEL

Czarci pazur Teufelskralle 1 kg firmy STIEFEL.Zawiera wiele substancji korzystnie działających na organizm człowieka. Działa porównywalnie z lekami przeciwzapalnymi i przeciwbólowymi. Stosuje się go także przy chorobach związanych z trawieniem oraz do oczyszczania organizmu z toksyn. Wpływa korzystnie na stawy, ścięgna i chrząstki, wspierając układ...

130,00 zł 5-14 dni roboczych.
Maść lecznicza Comfrey Paste 250 g GOLD LABEL

Maść lecznicza Comfrey Paste 250 g firmy GOLD LABEL.Niezwykle skuteczna ziołowa maść lecznicza do stosowania na nogi koni.Zawiera ekstrakt z żywokostu - naturalne źródło łagodzącej i ściągającej alantoiny, wspomagającej rozrost i gojenie się tkanek.Naturalne składniki.Regeneruje ścięgna i więzadła po urazach.Można podgrzać i stosować na ciepło.

39,00 zł 5-14 dni roboczych.