Akcesoria do butów

Produkty

Piesek do zdejmowania butów QHP

Piesek do zdejmowania obuwia firmy HKM Posiada gumową otoczkę, która chroni obuwie przed zarysowaniami

Drewniany piesek do ściągania butów WALDHAUSEN

Drewniany piesek firmy WaldhausenUłatwia ściąganie butówSzczególnie polecany do oficerek

59,00 zł 5-14 dni roboczych
Torba na oficerki QHP

Torba na oficerki firmy QHPElegancka i praktyczna torba na buty.Można używać zarówno do transportu, jak i do przechowywania butów.Wytrzymała, lekka tkanina odporna na zabrudzenia i wilgoć.Standardowe wymiary idealnie pasują do oficerek w różnych rozmiarach.Z odpinanym, regulowanym paskiem na ramię oraz uchwytem ułatwiającymi przenoszenie.Z obu stron...

Wkładki do butów z owczej wełny HORZE

Wkładki do butów z owczej wełny firmy HORZE.Bardzo wygodne i ciepłe wkładki.Wykonane z prawdziwej owczej wełny.Do samodzielnego dopasowania do rozmiaru buta 36-41.Antypoślizgowa, lateksowa podeszwa sprawia, że wkładka nie przesuwa się.Zapewnią uczucie komfortu podczas chłodnych dni.

69,00 zł 5-14 dni roboczych.
Wkładki rozgrzewające do butów HORZE

Wkładki rozgrzewające do butów firmy HORZE.Wygodne i praktyczne wkładki rozgrzewające.Zapewniają ciepło i poczucie komfortu podczas chłodnych dni.Zaczynają grzać pod wpływem nacisku.Czas oddawania ciepła wynosi 6 godzin.Wkładki przywracają krążenie w kończynach, umożliwiając swobodę ruchu podczas aktywności w chłodnie dni. 

9,00 zł 5-14 dni roboczych.
Prawidło do oficerek PP-LANG BUSSE

Prawidło do oficerek PP-LANG firmy BUSSE.Służy do właściwego przechowywania skórzanych oficerek.Zapobiega przedwczesnemu zużyciu skóry i zamków w wyniku powstania zagnieceń.Utrzymuje buty w ich pierwotnym kształcie.Bardzo długie, wykonane z mocnego tworzywa.Naciąga się za pomocą sprężyny.Można stosować do cholew o różnych rozmiarach.

65,00 zł Oczekiwanie na dostawę
Piesek do ściągania butów Motiv BUSSE

Piesek do ściągania butów Motiv firmy BUSSE.Wykonany z drewna.Ozdobiony motywem konia.Przyrząd do zdejmowania obuwia.Dzięki niemu szybciej i bez problemu zdejmiesz buta z nogi, zwłaszcza w przypadku oficerek bez zapięcia lub obuwia gumowego.

Piesek do ściągania butów Colour BUSSE

Piesek do ściągania butów Colour firmy BUSSE.Wykonany z tworzywa sztucznego wzmocnionego włóknem szklanym.Przyrząd do zdejmowania obuwia.Dzięki niemu szybciej i bez problemu zdejmiesz buta z nogi, zwłaszcza w przypadku oficerek bez zapięcia lub obuwia gumowego.

39,00 zł 5-14 dni roboczych.
Hypofekt 50 ml COVALLIERO

Hypofekt 50 ml firmy COVALLIERO.Środek do czyszczenia i pielęgnacji rzepów.Doskonały również do zamków błyskawicznych.Gwarantuje długotrwały efekt.Działa błyskawicznie. Wystarczy usunąć większe zabrudzenia, popsikać, zostawić na chwilę środek na powierzchni rzepa, a następnie parę razy przypiąć go i odpiąć.

59,00 zł 5-14 dni roboczych.
Pokrowiec na oficerki granatowy HORZE

Pokrowiec na oficerki granatowy HORZE.Można używać zarówno do transportu, jak i do przechowywania butów.Z boku torba posiada dodatkową kieszonkę na akcesoria. Wytrzymała, lekka tkanina odporna na zabrudzenia i wilgoć.Standardowe wymiary idealnie pasują do oficerek w różnych rozmiarach.Uchwyty dla łatwego przenoszenia.Zapinana na wysokiej jakości...

109,00 zł 5-14 dni roboczych.