Akcesoria do butów

Produkty

Drewniany piesek do ściągania butów WALDHAUSEN

Drewniany piesek firmy WaldhausenUłatwia ściąganie butówSzczególnie polecany do oficerek

Torba na oficerki QHP

Torba na oficerki firmy QHPElegancka i praktyczna torba na buty.Można używać zarówno do transportu, jak i do przechowywania butów.Wytrzymała, lekka tkanina odporna na zabrudzenia i wilgoć.Standardowe wymiary idealnie pasują do oficerek w różnych rozmiarach.Z odpinanym, regulowanym paskiem na ramię oraz uchwytem ułatwiającymi przenoszenie.Z obu stron...

Wkładki do butów z owczej wełny HORZE

Wkładki do butów z owczej wełny firmy HORZE.Bardzo wygodne i ciepłe wkładki.Wykonane z prawdziwej owczej wełny.Do samodzielnego dopasowania do rozmiaru buta 36-41.Antypoślizgowa, lateksowa podeszwa sprawia, że wkładka nie przesuwa się.Zapewnią uczucie komfortu podczas chłodnych dni.

69,00 zł 5-14 dni roboczych.
Wkładki rozgrzewające do butów HORZE

Wkładki rozgrzewające do butów firmy HORZE.Wygodne i praktyczne wkładki rozgrzewające.Zapewniają ciepło i poczucie komfortu podczas chłodnych dni.Zaczynają grzać pod wpływem nacisku.Czas oddawania ciepła wynosi 6 godzin.Wkładki przywracają krążenie w kończynach, umożliwiając swobodę ruchu podczas aktywności w chłodnie dni. 

9,00 zł 5-14 dni roboczych.
Prawidło do oficerek PP-LANG BUSSE

Prawidło do oficerek PP-LANG firmy BUSSE.Służy do właściwego przechowywania skórzanych oficerek.Zapobiega przedwczesnemu zużyciu skóry i zamków w wyniku powstania zagnieceń.Utrzymuje buty w ich pierwotnym kształcie.Bardzo długie, wykonane z mocnego tworzywa.Naciąga się za pomocą sprężyny.Można stosować do cholew o różnych rozmiarach.

65,00 zł 5-14 dni roboczych.
Prawidło do oficerek Alu-Standard BOSSE

Prawidło do oficerek Alu-Standard firmy BOSSE.Wykonane z aluminium.Solidna konstrukcja.Służy do właściwego przechowywania skórzanych oficerek i podtrzymywania ich pierwotnego kształtu.

110,00 zł 5-14 dni roboczych.
Piesek do ściągania butów Motiv BUSSE

Piesek do ściągania butów Motiv firmy BUSSE.Wykonany z drewna.Ozdobiony motywem konia.Przyrząd do zdejmowania obuwia.Dzięki niemu szybciej i bez problemu zdejmiesz buta z nogi, zwłaszcza w przypadku oficerek bez zapięcia lub obuwia gumowego.

45,00 zł 5-14 dni roboczych.
Piesek do ściągania butów Colour BUSSE

Piesek do ściągania butów Colour firmy BUSSE.Wykonany z tworzywa sztucznego wzmocnionego włóknem szklanym.Przyrząd do zdejmowania obuwia.Dzięki niemu szybciej i bez problemu zdejmiesz buta z nogi, zwłaszcza w przypadku oficerek bez zapięcia lub obuwia gumowego.

39,00 zł 5-14 dni roboczych.
Haki do zakładania oficerek BUSSE

Haki do zakładania oficerek firmy BUSSE.Wykonane z wytrzymałego metalu, zakończone solidną, drewnianą rączką.Stworzone z myślą o zwiększeniu komfortu podczas zakładania oficerek.Sprzedawane w parach.

23,00 zł 5-14 dni roboczych.
Hypofekt 50 ml COVALLIERO

Hypofekt 50 ml firmy COVALLIERO.Środek do czyszczenia i pielęgnacji rzepów.Doskonały również do zamków błyskawicznych.Gwarantuje długotrwały efekt.Działa błyskawicznie. Wystarczy usunąć większe zabrudzenia, popsikać, zostawić na chwilę środek na powierzchni rzepa, a następnie parę razy przypiąć go i odpiąć.

39,00 zł 5-14 dni roboczych.
Pokrowiec na oficerki granatowy HORZE

Pokrowiec na oficerki granatowy HORZE.Można używać zarówno do transportu, jak i do przechowywania butów.Z boku torba posiada dodatkową kieszonkę na akcesoria. Wytrzymała, lekka tkanina odporna na zabrudzenia i wilgoć.Standardowe wymiary idealnie pasują do oficerek w różnych rozmiarach.Uchwyty dla łatwego przenoszenia.Zapinana na wysokiej jakości...

109,00 zł 5-14 dni roboczych.