Piłki i zabawki dla koni

Produkty

Misa elastyczna 15 L WALHAUSEN

Misa elastyczna 15 L firmy WALDHAUSEN.Stabilna, solidnie wykonana elastyczne misa z tworzywa sztucznego.Uniwersalna. Może służyć zarówno w stajni, jak i do codziennego użytku w domu.Wykonana z nietoksycznego, bezpiecznego tworzywa.Do transportowania wody lub karmy.Średnica 40 cm.

29,00 zł Oczekiwanie na dostawę
Wiadro elastyczne 17 L WALDHAUSEN

Wiadro elastyczne 28 L firmy WALDHAUSEN.Stabilne, solidnie wykonane elastyczne wiadro z tworzywa sztucznego.Uniwersalne. Może służyć zarówno w stajni, jak i do codziennego użytku w domu.Wykonane z nietoksycznego, bezpiecznego tworzywa.Do transportowania wody lub karmy.

30,00 zł Oczekiwanie na dostawę
Piłka dla konia SNAK-A-BALL WALDHAUSEN

Piłka smakowa dla konia firmy WALDHAUSEN.Piłka wielofunkcyjna.Dozownik do napełnienia suchą karmą oraz lizawka.Lizawka składa się głównie z naturalnych, wzbogaconych witaminami melasy z cukru winogronowego.Koń podczas zabawy je i jednocześnie wzmacnia mięśnie podłużne.Naturalna postawa żywieniowa sprzyja rozciąganiu konia.

225,00 zł 5-14 dni roboczych.
Piłka gumowa WALDHAUSEN

Piłka gumowa firmy Waldhausen.Atrakcyjna zabawka dla konia. Idealna do urozmaicenia czasu lub odstresowania.Wykonana z nietoksycznego materiału, całkowicie bezpiecznego dla Naszego pupila.Z praktycznym oczkiem do zawieszenia.Średnica 17,5 cm.

39,00 zł Oczekiwanie na dostawę
Piłka dla konia HORZE

Piłka dla konia HORZE.Wspaniała zabawka dla konia, pozwala na atrakcyjne spędzenie czasu.Łagodzi stres.Duży uchwyt ułatwia podnoszenie.Wykonana ze solidnego, nietoksycznego, odpornego na gryzienie i przebicia materiału.Nie trzeba jej pompować powietrzem.32 cale.

179,00 zł 5-14 dni roboczych.
Piłka dla konia COVALLIERO

Piłka dla konia firmy COVALLIERO.Wspaniała zabawka dla konia, pozwala na atrakcyjne spędzenie czasu.Wykonana ze solidnego, odpornego na gryzienie materiału.Średnica około 25 cm.Z zaworkiem do samodzielnego napełnienia powietrzem.

119,00 zł 5-14 dni roboczych.
Piłka smakowa dla konia COVALLIERO

Piłka smakowa dla konia firmy COVALLIERO.Wspaniała zabawka dla konia, pozwala na atrakcyjne spędzenie czasu.Wykonana ze solidnego, odpornego na gryzienie materiału.Średnica około 25 cm.Specjalny zaworek stale napełnia piłkę powietrzem.Trwałość aromatu wynosi 1 rok.

169,00 zł 5-14 dni roboczych
Piłka do ćwiczeń dla konia KERBL

Piłka do ćwiczeń dla konia firmy KERBL.Wspaniała zabawka dla konia, do której mocujemy jego ulubione smakołyki.W łatwy sposób można ją zamontować w miejscu dogodnym dla zwierzęcia zarówno w stajni, jak i na dworze.Wykonana ze solidnego, odpornego na gryzienie materiału.Średnica około 25 cm.

259,00 zł 5-14 dni roboczych