Pozostałe

Produkty

Wieszak na baty i palcaty QHP

Wieszak na baty i palcaty firmy QhpWykonany z tworzywa sztucznegoPosiada miejsce na 11 batów

Wieszak na ochraniacze HKM

Wieszak na ochraniacze firmy HKM.Wykonany z metalu.Posiada miejsce do zawieszenia pary ochraniaczy.Ułatwia suszenie ochraniaczy.

17,00 zł 5-14 dni roboczych.
Przenośny hak na wiadro HORZE

Przenośny hak na wiadro firmy HORZE.Wygodny uchwyt do zawieszenia wszystkich tradycyjnych rodzajów wiader.Do zawieszenia na drzwi, przegrody między boksami, bez konieczności używania śrub.Wykonany z wytrzymałego tworzywa sztucznego.

19,00 zł 5-14 dni roboczych.
Wieszak na kask HORZE

Wieszak na kask firmy HORZE.Służy do wieszania na nim kasków po treningu na czas schnięcia.Wykonany z solidnego materiału.Praktyczny, można stosować do zawieszania innych przedmiotów niezbędnych w jeździectwie.Można przypiąć wieszak do ściany.Nie zajmuje dużo miejsca.

44,00 zł 5-14 dni roboczych.
Uchwyt na wiadro HORZE

Uchwyt na wiadro firmy HORZE.Prosty i praktyczny uchwyt do wiadra.Wykonany z solidnego materiału.Stal nierdzewna odporna na niesprzyjające warunki atmosferyczne.Metalowa płytka z szybko otwieranym karabińczykiem.Do zamocowania na ścianie stajni lub zewnętrznej stronie przyczepy za pomocą 4 śrub.

25,00 zł 5-14 dni roboczych.
Torba na boks Rio BUSSE

Torba na boks Rio firmy BUSSE.Pakowna torba do powieszenia.Wykonana z wytrzymałego poliestru, który jest prosty do utrzymania w czystości.Stabilna konstrukcja. Można w niej przechowywać różne przedmioty, niezbędne do codziennego użytku np. bandaże, ochraniacze, kaloszki, przybory do czyszczenia. W łatwy i szybki sposób można ją przypiąć do boksu.

Uchwyt na wiadro PRO BUSSE

Uchwyt na wiadro PRO firmy BUSSE.Wygodny uchwyt do zawieszenia wszystkich tradycyjnych rodzajów wiaderW komplecie hak do zawieszania rączki i mocowania pod brzegiem wiadra.Montowany do ściany.Wykonany z wytrzymałego tworzywa sztucznego.

9,00 zł 5-14 dni roboczych.
Kosz na boks Allround BUSSE

Kosz na boks Allround firmy BOSSE.Funkcjonalny kosz naścienny z sześcioma dodatkowymi hakami.Pomaga uporządkować przedmioty codziennego użytku w stajni.Do stosowania np. w siodlarni, na stanowisku do siodłania czy na ścianie boksu.Można zamocować na śruby.Wykonany z metalu z powłoką z tworzywa sztucznego.Wytrzymały i stabilny, zapewnia przechowywanie...