Na siodło

na stronę

Produkty

Przenośny wieszak na siodło WALDHAUSEN

Przenośny wieszak na siodło firmy WALDHAUSEN.Wykonany z wytrzymałego materiału.Stabilny i mocny.Zapewnia utrzymanie siodła w niezmiennej pozycji.Idealny dla tych, którzy dużo podróżują. Można zawiesić w dowolnym miejscu - w stajni, w przyczepie lub na zawodach.

39,00 zł 5-14 dni roboczych.
Wieszak na siodło i czaprak WALDHAUSEN

Wieszak na siodło i czaprak firmy Waldhausen.Wykonany z wytrzymałego i solidnego materiału.Usprawnia przechowywanie siodła i czapraka.Wieszak pozwala na osuszenie czapraka po treningu. Praktyczna konstrukcja pozwala na utrzymywanie siodła i czapraka w odpowiedniej odległości, tak, aby mogły równomiernie schnąć.Posiada haczyk na ogłowie.Pasuje do...

115,00 zł 5-14 dni roboczych.
Wieszak na siodło przenośny WALDHAUSEN

Wieszak na siodło przenośny firmy WALDHAUSEN.Bardzo praktyczny, ponieważ można zabierać go ze sobą na zawody.Wykonany z mocnego, wytrzymałego metalu powlekanego tworzywem sztucznym.Solidna konstrukcja pozwala na utrzymanie siodła w stabilnej pozycji.

99,00 zł 5-14 dni roboczych.
Wieszak na siodło Classic WALDHAUSEN.

Wieszak na siodło Classic firmy WALDHAUSEN.Wykonany z wytrzymałego metalu.Klasyczny modle z zaczepem dla uzdy.Stabilny. Utrzymuje siodło w prawidłowym położeniu.

49,00 zł 5-14 dni roboczych.
Składany wieszak na siodło metalowy HKM

Składany wieszak na siodło metalowy firmy HKM.Wykonany z wytrzymałego metalu powlekanego tworzywem sztucznym.Stabilny i mocny.Zapewnia utrzymanie siodła w niezmiennej pozycji.

49,00 zł 5-14 dni roboczych.
Wieszak na siodło HORZE

Wieszak na siodło firmy HORZE.Wykonany z mocnego, wytrzymałego metalu powlekanego tworzywem sztucznym.Solidna konstrukcja pozwala na utrzymanie siodła w stabilnej pozycji.Bardzo praktyczny, ponieważ jest odpowiedni dla wszystkich rodzajów siodeł.Łatwy w montażu, nawiercony i gotowy do powieszenia.Dzięki wieszakowi siodła będą zawsze utrzymane w...

64,00 zł 5-14 dni roboczych.
Hak na siodło Klappbar BUSSE

Hak na siodło Klappbar firmy BUSSE.Składany, dzięki czemu nie zajmuje dużo miejsca.Wykonany z mocnego metalu powlekanego tworzywem sztucznym.Stabilny i wytrzymały. Utrzymuje siodło w stałym położeniu.

69,00 zł 5-14 dni roboczych.
Wieszak uchylny na siodlo BUSSE

Wieszak uchylny na siodło BUSSE.Uchylny.Wykonany z wytrzymałego metalu powlekanego tworzywem sztucznym.Stabilny i mocny.Zapewnia utrzymanie siodło w niezmiennej pozycji.

79,00 zł 5-14 dni roboczych.
Wieszak na siodło Western BUSSE

Wieszak na siodło Western firmy BUSSE.Dostosowany do siodeł typu Western.Wykonany z mocnego, wytrzymałego metalu powlekanego tworzywem sztucznym.Solidna konstrukcja pozwala na utrzymanie siodła w stabilnej pozycji.

95,00 zł 5-14 dni roboczych.
Wieszak na siodło Standard BUSSE

Wieszak na siodło Standard firmy BUSSE.Składany, dzięki czemu nie zajmuje dużo miejsca.Wykonany z metalu powlekanego tworzywem sztucznym.Wytrzymały, mocny materiał, sprawia, że siodło leży na nim stabilnie.

95,00 zł 5-14 dni roboczych.
Wieszak na siodło Klappbar czarny BUSSE

Wieszak na siodło Klappbar czarny firmy BUSSE.Składany.Wykonany z metalu powlekanego tworzywem sztucznym.Wytrzymały materiał.

69,00 zł 5-14 dni roboczych.