Na siodło

na stronę

Produkty

Wieszak na siodło składany KERBL czarny

Wieszak składany na siodło firmy Kerbl Model okrągły, lakierowany Posiada uchwyt na ogłowie Całkowita długość 44 cm

Wieszak na siodło KERBL szary

Wieszak na siodło z dodatkowym podparciemKonstrukcja z metalu pokryta warstwą sztucznej żywicyDługość 54 cm

Wieszak na siodło składany KERBL czerwony

Wieszak składany na siodło firmy Kerbl Model okrągły, lakierowany Posiada uchwyt na ogłowie Całkowita długość 44 cm  

Wieszak na siodło przenośny YORK

Wieszak przenośny na siodło firmy York Idealny na zawody do powieszenia na drzwiach boksu w stajni

Przenośny wieszak na siodło WALDHAUSEN

Przenośny wieszak na siodło firmy WALDHAUSEN.Wykonany z wytrzymałego materiału.Stabilny i mocny.Zapewnia utrzymanie siodła w niezmiennej pozycji.Idealny dla tych, którzy dużo podróżują. Można zawiesić w dowolnym miejscu - w stajni, w przyczepie lub na zawodach.

Wieszak na siodło i czaprak WALDHAUSEN

Wieszak na siodło i czaprak firmy Waldhausen.Wykonany z wytrzymałego i solidnego materiału.Usprawnia przechowywanie siodła i czapraka.Wieszak pozwala na osuszenie czapraka po treningu. Praktyczna konstrukcja pozwala na utrzymywanie siodła i czapraka w odpowiedniej odległości, tak, aby mogły równomiernie schnąć.Posiada haczyk na ogłowie.Pasuje do...

199,00 zł 5-14 dni roboczych.
Wieszak na siodło Classic WALDHAUSEN.

Wieszak na siodło Classic firmy WALDHAUSEN.Wykonany z wytrzymałego metalu.Klasyczny modle z zaczepem dla uzdy.Stabilny. Utrzymuje siodło w prawidłowym położeniu.

75,00 zł 5-14 dni roboczych.
Składany wieszak na siodło metalowy HKM

Składany wieszak na siodło metalowy firmy HKM.Wykonany z wytrzymałego metalu powlekanego tworzywem sztucznym.Stabilny i mocny.Zapewnia utrzymanie siodła w niezmiennej pozycji.

49,00 zł 5-14 dni roboczych.
Wieszak na siodło HORZE

Wieszak na siodło firmy HORZE.Wykonany z mocnego, wytrzymałego metalu powlekanego tworzywem sztucznym.Solidna konstrukcja pozwala na utrzymanie siodła w stabilnej pozycji.Bardzo praktyczny, ponieważ jest odpowiedni dla wszystkich rodzajów siodeł.Łatwy w montażu, nawiercony i gotowy do powieszenia.Dzięki wieszakowi siodła będą zawsze utrzymane w...

64,00 zł 5-14 dni roboczych.
Hak na siodło Klappbar BUSSE

Hak na siodło Klappbar firmy BUSSE.Składany, dzięki czemu nie zajmuje dużo miejsca.Wykonany z mocnego metalu powlekanego tworzywem sztucznym.Stabilny i wytrzymały. Utrzymuje siodło w stałym położeniu.

69,00 zł 5-14 dni roboczych.
Wieszak uchylny na siodlo BUSSE

Wieszak uchylny na siodło BUSSE.Uchylny.Wykonany z wytrzymałego metalu powlekanego tworzywem sztucznym.Stabilny i mocny.Zapewnia utrzymanie siodło w niezmiennej pozycji.

79,00 zł 5-14 dni roboczych.
Wieszak na siodło Standard BUSSE

Wieszak na siodło Standard firmy BUSSE.Składany, dzięki czemu nie zajmuje dużo miejsca.Wykonany z metalu powlekanego tworzywem sztucznym.Wytrzymały, mocny materiał, sprawia, że siodło leży na nim stabilnie.

95,00 zł 5-14 dni roboczych.