Ochrona skóry, dezynfekcja

na stronę

Produkty

PŁYN DEZYNFEKUJĄCY W SPRAYU LEOVET DESINFECTION -

Płyn dezynfekujący w sprayu firmy Leovet Skutecznie zwalcza bakterie i grzybyJest bezbarwny, całkowicie zdezynfekowany i ma intensywny efekt w krótkim czasie.Spray do dezynfekcji gwarantuje zabijanie patogennych mikroorganizmów, które mogą zarazić ludzi i zwierzęta. Spray dezynfekcyjny jest niezbędnym środkiem do bezpiecznej dezynfekcji powierzchni, na...

Maść srebrna regeneracyjna SILVER SALBE Leovet 150g

Regenerująca maść srebrna firmy LeovetSpecjalistyczna pielęgnacja uszkodzonej skóry. Maść zawiera czyste srebro, które dzięki dużej powierzchni aktywnej, stopniowo uwalnia jony srebra w kontakcie z raną.Jony działają antyseptycznie i likwidują bakterie.Dzięki temu stan zapalny ustępuje, a skóra może się zregenerować.

Cynk w spreju 200 ml STIEFEL

Stiefel Zink-Spray - cynk do pielęgnacji skóry koniaPrzyśpiesza gojenie się ran, łagodzi podrażnienia skóry. Do stosowania na rany lub miejsca z egzemą.Wygodny w użytkowaniu, łatwo się rozprowadza.

39,00 zł 5-14 dni roboczych.
Spray na otarcia i rany Purple 250 ml GOLD LABEL

Spray na otarcia i rany Purple 250 ml firmy GOLD LABEL.Zawiera  0,05% glukonianu chlorheksydyny - środka dezynfekcyjnego o szerokim spektrum działania na bakterie.Idealny do stosowania na mniejsze skaleczenia i obtarcia.Nie zawiera fioletu goryczkowego.

30,00 zł 5-14 dni roboczych.
Preparat ochronny do nóg Pig Oil Spray 500 ml GOLD LABEL

Preparat ochronny do nóg Pig Oil Spray 500 ml firmy GOLD LABEL.Łatwy w aplikacji preparat do pielęgnacji nóg i szczotek na nogach.Osłania przed wilgocią i zapobiega przywieraniu błota i wody.Chroni nogi konia przed bakteriami występującymi w błocie, dlatego w szczególności zalecany jest do stosowania podczas wycieczek terenowych.Idealna pomoc przy...

30,00 zł 5-14 dni roboczych.
Preparat ochronny do nóg Pig Oil 1 l GOLD LABEL

Preparat ochronny do nóg Pig Oil 1 l firmy GOLD LABEL.Preparat chroniący nogi konia przed bakteriami występującymi w błocie, dlatego w szczególności zalecany jest do stosowania podczas wycieczek terenowych.Idealna pomoc przy pielęgnacji koni posiadających szczotki na nogach.

47,00 zł Oczekiwanie na dostawę
Preparat do ochrony nóg Leg Guard 500 ml GOLD LABEL

Preparat do ochrony nóg Leg Guard 500 ml  firmy GOLD LABEL.Zawiera olejek z drzewa herbacianego, który jest naturalnym środkiem antybakteryjnym, przeciwzapalnym i dezynfekującym. Stosowany jest także przy infekcjach grzybiczych, trudno gojących się ranach oraz swędzących ukąszeniach owadów.

38,00 zł 5-14 dni roboczych.
Balsam regenerujący Eczem Protect STIEFEL

Balsam regenerujący Eczem Protect  STIEFEL.Idealny produkt do pielęgnacji wrażliwej skóry.Zawiera naturalne składniki co zwiększa skuteczność jego działania. Lawenda regeneruje, goździki usuwają bakterie, a owoce jałowca posiadają właściwości przeciwzapalne.Nie podrażnia, ani nie wysusza.Odżywia, nawilża i chroni.Szczególnie przydatny w leczeniu letniej...

33,00 zł 5-14 dni roboczych.
Aluminium w sprayu Alu Spray 200 ml STIEFEL

Aluminium w sprayu Alu Spray 200 ml  STIEFEL.Służy do ochrony ran przed szkodliwymi bakteriami lub wszelkiego rodzaju zanieczyszczeniami.Wytwarza na skórze ochronną warstwę, pozwalając jej jednocześnie oddychać.Dezynfekuje.

Blau spray Stiefel 200 ml YORK

Blau spray Stiefel 200 ml firmy YORK.Preparat dezynfekcyjny i odkażający w niebieskim kolorze.Służy do czyszczenia i dezynfekcji z bakterii, wirusów i grzybówDzięki niebieskiemu zabarwieniu jest widoczny.Dokładnie dezynfekuje powierzchnie płaskie oraz przedmioty codziennego użytku.Składnik aktywny: diglukonian chlorheksydyny 8 g/kg.

Maściowa kuracja na grudę Black Horse 300ml

Złożona kuracja antybakteryjna Black Horse przeznaczona dla koni do stosowania na miejsca zaatakowane tzw. grudą, egzemą skórną oraz podatne na pękanie skóry