skokowe / z fartuchem

Produkty

Promocja
Promocja!
Popręg skórzany z fartuchem z podszyciem Atlanta HORZE

Popręg skórzany z fartuchem Atlanta z podszyciem firmy HORZE.Utrzymuje siodło we właściwym położeniu na grzbiecie konia.Wykonany ze solidnej, łatwej w pielęgnacji miękkiej skóry.Anatomiczny kształt, dzięki czemu dopasowuje się do ciała.Z potrójnymi elastycznymi gumami po obu stronach.Szeroki fartuch chroniący brzuch konia przed urazami.

499,00 zł 599,00 zł 24h
Popręg skórzany z fartuchem Cavender HORZE

Popręg z fartuchem Cavender firmy HORZE.Utrzymuje siodło we właściwym położeniu na grzbiecie konia.Wykonany ze solidnej, łatwej w pielęgnacji miękkiej skóry.Anatomiczny kształt, dzięki czemu dopasowuje się do skóry.Z potrójnymi elastycznymi gumami po obu stronach.Szeroki fartuch chroniący brzuch konia przed urazami.

579,00 zł 5-14 dni roboczych.
Popręg skórzany z fartuchem Belly START

Popręg skórzany z fartuchem Belly firmy START.Utrzymuje siodło we właściwym położeniu na grzbiecie konia.Wykonany z wysokiej jakości, wytrzymałej skóry.Elastyczny, solidny i miękki, delikatnie wyprofilowany na całej długości.Jest przyjemny w dotyku. Dzięki temu nie wywołuje podrażnień na skórze zwierzęcia.Popręg posiada po obu stronach gumy dopasowujące...

355,00 zł 5-14 dni roboczych.
Popręg skórzany z fartuchem Soft'n Wool z naturalnym futerkiem KAVALKADE

Popręg skórzany z fartuchem Soft'n Wool z naturalnym futerkiem firmy KAVALKADE.Utrzymuje siodło we właściwym położeniu na grzbiecie konia.Wykonany ze solidnej, łatwej w pielęgnacji miękkiej skóry.Anatomiczny kształt, dzięki czemu dopasowuje się do ciała.Z potrójnymi elastycznymi gumami po obu stronach.

699,00 zł 5-14 dni roboczych.
Popręg skórzany Soft'n Safe z gumami KAVALKADE

Popręg skórzany Soft'n Safe z gumami firmy KAVALKADE.Utrzymuje siodło we właściwym położeniu na grzbiecie konia.Wykonany ze solidnej, łatwej w pielęgnacji miękkiej skóry.Anatomiczny kształt, dzięki czemu dopasowuje się do skóry.Z potrójnymi elastycznymi gumami po obu stronach.Szeroki fartuch chroniący brzuch konia przed urazami.

650,00 zł 5-14 dni roboczych.
Popręg skórzany z fartuchem KAVALKADE

Popręg skórzany z fartuchem firmy KAVALKADE.Utrzymuje siodło we właściwym położeniu na grzbiecie konia.Wykonany ze solidnej, łatwej w pielęgnacji miękkiej skóry.Anatomiczny kształt, dzięki czemu dopasowuje się do skóry.Z potrójnymi elastycznymi gumami po obu stronach.Szeroki fartuch chroniący brzuch konia przed urazami.

420,00 zł 5-14 dni roboczych.
Popręg skórzany skokowy z karabinkiem krótki DAW-MAG

Popręg skokowy z fartuchem chroniącym brzuch konia podczas skoku. Zaprojektowany dla koni które skacząc uderzają przednimi nogami o brzuch.

711,00 zł 5 - 14 dni roboczych
Popręg skórzany skokowy z karabinkiem DAW-MAG

Popręg skokowy z fartuchem chroniącym brzuch konia podczas skoków.Zaprojektowany dla koni które skacząc uderzają przednimi nogami o brzuch. 

711,00 zł 5 - 14 dni roboczych
Popręg skórzany skokowy exclusive DAW-MAG

Ekskluzywny popręg skokowy oferujący maksimum bezpieczeństwa przy pełnej swobodzie ruchów.

833,00 zł 5 - 14 dni roboczych
Popręg skórzany skokowy DAW-MAG

Ekskluzywny popręg skokowy oferujący maksimum bezpieczeństwa przy pełnej swobodzie ruchów. Wyposażony w fartuch chroniący brzuch konia.

692,00 zł 5 - 14 dni roboczych
Popręg z fartuchem HKM

Popręg z fartuchem wykonany ze skóry wysokiej jakości

369,00 zł 5-14 dni roboczych