Preparaty rozgrzewające

Produkty

Maść rozgrzewająca 500 ml - MT Farma

Maść rozgrzewająca 500 ml - MT Farma O działaniu rozgrzewającym i energetyzującym. W formie żelu, zawiera optymalnie dobrane składniki.

Wcierka rozgrzewająca WARMING LINIMENT 1L

Rozgrzewająca wcierka firmy Black Horse działa kojąco na zmęczone po treningu mięśnie, stawy i ścięgna. Wspomaga regenerację układu ruchu uwalniając mięśnie od napięć i skurczy jak również wspiera leczenie stanów zapalnych i obrzęków

90,00 zł Oczekiwanie na dostawę
PHARMA BLUE ONLY Wcierka Chłodząco-Rozgrzewająca 1000ml

Blue Only chłodząco-rozgrzewająca wcierka firmy PharmaSilny, skuteczny  środek dwufazowy, działa w dwóch etapach, najpierw chłodzi potem rozgrzewaPoprawia krążenie krwi w mięśniach.Wzmacnia muskulaturę, stawy i ścięgna po treningach, zmniejszając ryzyko nadwyrężenia i kontuzji.Ekwiwalentny do Blue Lotion, lecz o silniejszym działaniu i dający trwalsze...

69,00 zł Oczekiwanie na dostawę
Żel rozgrzewający Thermo Massage 500 ml LEOVET

Żel rozgrzewający Thermo Massage 500 ml firmy LEOVET.Zapobiega nadwyrężeniom mięśni, ogranicza uszkodzenia i kontuzje podczas pierwszych minut treningu.Może być stosowany również w postaci masażu rozgrzewającego na nos tzw. wcierki.Skład: Olejki eteryczne, metylonikotynian, podłoże maściowe.

83,00 zł 5-14 dni roboczych.
Rozgrzewająca wcierka dla koni Black Horse 500 ml

Rozgrzewająca kuracja Black Horse działa łagodząco na zmęczone po treningu mięśnie, stawy i ścięgna.

59,00 zł 5-14 dni roboczych
Maść rozgrzewająca z kamforą HOTACTIVE HORSE Over Horse 430 g

Rozgrzewająca maść do stosowania przed treningiem i w przypadku wystąpienia kontuzji. Preparat doskonale uszczelnia naczynia włosowate oraz stopniowo rozluźnia skurcze mięśni spowodowane niewystarczającym rozgrzaniem, znacznie poprawia kondycję zwierzęcia.

105,00 zł 5-14 dni roboczych