Kawecany

Produkty

Kawecan nylonowy HKM

Kawecan nylonowy firmy HKM.Wykonany z wysokiej jakości mocnej taśmy nylonowej.W części nosowej i potylicznej miękko podszyty, w celu złagodzenia nacisku.Posiada podwójną regulację rozmiaru.Sprzączki i karabińczyk ze solidnej stali nierdzewnej.Doskonały do pracy z młodymi końmi oraz pracy na lonży.

155,00 zł 5-14 dni roboczych.
Kawecan QHP

Wykonany z taśmy nylonowej.W części nosowej i potylicznej miękko podszyty, w celu złagodzenia nacisku.Posiada potrójną regulację rozmiaru.Sprzączki wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej.Trzy D-ringi w części nosowej.Doskonały do pracy z młodymi końmi oraz pracy na lonży.W sprzedaży w oryginalnych, dobrze widocznych kolorach.Można skompletować z...

Kawecan Leder Exklusiv Covalliero

Kawecan Leder Exklusiv firmy Covalliero.Wykonany z wysokiej jakości mocnej, prawdziwej skóry..W części nosowej i potylicznej miękko podszyty, w celu złagodzenia nacisku.Posiada potrójną regulację rozmiaru.Sprzączki wykonane z wysokiej  jakości stali nierdzewnej.Zdejmowany pasek dla wędzidła.

279,00 zł 5-14 dni roboczych.
Kawecan nylonowy czarny WALDHAUSEN

Kawecan nylonowy czarny firmy WALDHAUSEN.Wykonany z wysokiej jakości mocnej taśmy nylonowej.W części nosowej miękko podszyty, w celu złagodzenia nacisku.Posiada potrójną regulację rozmiaru.Sprzączki wykonane z wysokiej  jakości stali nierdzewnej.Doskonały do pracy z młodymi końmi oraz pracy na lonży.

149,00 zł 5-14 dni roboczych.
Kawecan nylonowy Economic WALDHAUSEN

Kawecan nylonowy Economic firmy WALDHAUSEN.Wykonany z taśmy nylonowej.W części nosowej miękko podszyty, w celu złagodzenia nacisku.Posiada potrójną regulację rozmiaru.Sprzączki wykonane z wysokiej  jakości stali nierdzewnej.Doskonały do pracy z młodymi końmi oraz pracy na lonży.

72,00 zł 5-14 dni roboczych.
Kawecan Horze

Kawecan posiada klamry, które pasują do większości lonży i wypinaczy

249,00 zł 5-14 dni roboczych