Wytoki

na stronę

Produkty

Ochraniacz na wytok BUSSE

Ochraniacz firmy BusseIdealny do wytoków, napierśników oraz innych wodzy pomocniczychWykonany z grubego, miękkiego neopronu.Bardzo dobrze chroni wrażliwą skórę konia pomiędzy przednimi nogami przed otarciami i urazami

Wytok X-Line WALDHAUSEN

Wytok X-Line firmy WALDHAUSEN.Ogranicza możliwość zadzierania głowy przez konia. Chroni przed ranieniem kącików pyska przez wędzidło przy zbyt wysoko trzymanej przez jeźdźca ręce. Zalecany zwłaszcza początkującym jeźdźcom oraz w skokach przez przeszkody.Wykonany z najwyższej jakości skóry.Posiada podwójną regulację wielkości.Sprzączki i kółko wykonane ze...

110,00 zł 5-14 dni roboczych.
Wytok Exclusiv HKM

Wytok Exclusiv firmy HKM.Zalecany zwłaszcza początkującym jeźdźcom oraz w skokach przez przeszkody.Wytok starannie wykonany z wysokiej jakości skóry, łatwej do utrzymania w czystości.Solidny i wytrzymały.Regulowana długość pasków.Okucia wykonane ze stali nierdzewnej.

119,00 zł 5-14 dni roboczych.
Wytok skórzany HKM

Wytok skórzany firmy HKM.Zalecany zwłaszcza początkującym jeźdźcom oraz w skokach przez przeszkody.Wytok starannie wykonany ze wysokiej jakości skóry bydlęcej.Solidny i wytrzymały.Regulowana długość pasków.Okucia wykonane ze stali nierdzewnej.

75,00 zł 5-14 dni roboczych.
Wytok skórzany czarny HORZE

Wytok skórzany czarny firmy HORZE.Praktyczny, klasyczny model.Zalecany zwłaszcza początkującym jeźdźcom oraz w skokach przez przeszkody.Wytok starannie wykonany z wysokiej jakości skóry.Solidny i wytrzymały.Regulowana długość pasków.Okucia wykonane ze stali nierdzewnej.Posiada stopery i pierścienie.Pętla do przełożenia popręgu.Bez karabińczyka.

129,00 zł 5-14 dni roboczych.
Wytok skórzany Solid KAVALKADE

Wytok ze skóry Ecoline firmy KAVALKADE.Model klasyczny.Zalecany zwłaszcza początkującym jeźdźcom oraz w skokach przez przeszkody.Wytok starannie wykonany z wysokiej jakości skóry.Solidny i wytrzymały.Regulowana długość pasków.Okucia wykonane ze stali nierdzewnej.Posiada stopery,pierścienie i karabińczyki.

249,00 zł 5-14 dni roboczych.
Wytok ze skóry Ecoline KAVALKADE

Wytok ze skóry Ecoline firmy KAVALKADE.Model klasyczny.Zalecany zwłaszcza początkującym jeźdźcom oraz w skokach przez przeszkody.Wytok starannie wykonany ze wysokiej jakości skóry Ecoline.Solidny i wytrzymały.Regulowana długość pasków.Okucia wykonane ze stali nierdzewnej.Posiada stopery i pierścienie.

115,00 zł 5-14 dni roboczych.
Wytok z fartuchem KAVALKADE

Wytok z fartuchem firmy KAVALKADE.Zalecany zwłaszcza początkującym jeźdźcom oraz w skokach przez przeszkody.Wytok starannie wykonany z miękkiej  skóry wysokiej jakości.Solidny i wytrzymały.Regulowana długość pasków.Okucia wykonane ze stali nierdzewnej.Posiada stopery.

159,00 zł 5-14 dni roboczych.
Wytoczek zapinany na karabińczyk KAVALKADE

Wytoczek zapinany na karabińczyk firmy KAVALKADE.Zalecany zwłaszcza początkującym jeźdźcom oraz w skokach przez przeszkody.Wytok starannie wykonany ze skóry wysokiej jakości.Solidny i wytrzymały.Regulowana długość pasków.Okucia wykonane ze stali nierdzewnej.Zapinany na karabińczyki.

110,00 zł 5-14 dni roboczych.
Gumki do wytoku COVALLIERO

Gumki do wytoku firmy COVALLIERO.Guma stworzona do mocowania na wytoku.Z wytrzymałego tworzywa.Zapobiega zwisaniu wytoku, dzięki czemu nie plącze się on koniowi pod nogami.Sprzedawane w parach.

16,00 zł 5-14 dni roboczych.
Wytok skórzany KERBL

skórzany wytok - zapobiega potrząsaniu głową przez konia - duża możliwość regulacji

68,00 zł 5-14 dni roboczych
99,00 zł 5-14 dni roboczych