Pasowanie siodeł

OFERTA PASOWANIA SIODŁA DO KONIA I JEŹDŹCA

Idealne dopasowanie sprzętu jeździeckiego do konia i jeźdźca, jest bardzo istotnym elementem uprawiania jazdy konnej. Dlatego, w trosce o naszego klienta, proponujemy usługi dopasowania siodła. Specjalizujemy się w pobieraniu pomiarów do siodeł DAW-MAG

Oferujemy profesjonalne pasowanie siodeł w całej Polsce:

• Usługę mierzenia wykonujemy do 2 tygodni od zgłoszenia.

• Pobranie miary przy kupnie siodła GRATIS (płatny dojazd)

• Pobranie miary bez kupna siodła płatne (cena do uzgodnienia)

• Możliwość pobranie miary do korekty używanego siodła

• Możliwość siodła testowego

TERMIN I DOJAZD

Na życzenie klienta, dojeżdżamy do każdego miejsca w kraju. Cena za taki dojazd ustalana jest indywidualnie, w zależności od odległości. Mniej więcej co 2 tygodnie jesteśmy w okolicach takich miejscowości jak: Września, Gniezno, Żnin, Szubin, Kcynia, Nakło nad Notecią, Sępólno Krajeńskie, Kamień Krajeński, Chojnice, Bytów, Słupsk, Lębork. Dojazd w te okolice, w terminie naszego objazdu, jest BEZPŁATNY!

KONSULTACJE I KONTAKT

Wszystkie szczegóły, umówienie terminów oraz BEZPŁATNE konsultacje w zakresie pasowania siodła są możliwe pod numerem telefonu +48 786 280 766 lub adresem e-mail: serwis@edaga.pl

SPOSÓB I CZAS WYKONANIA SIODŁA

Wymiary pobierane są za pomocą specjalistycznych narzędzi, otrzymanych od producenta. Przeprowadzamy również wywiad z właścicielem konia oraz dokumentacje fotograficzną. Na podstawie tych elementów wspólnie z producentem przygotowujemy siodło. Czas oczekiwania na siodło to ok. 6-8 tygodni. Zaznaczamy, że czas ten może nieznacznie się wydłużyć lub skrócić.

Dzięki posiadanemu doświadczeniu w zakresie anatomii konia oraz przebytym szkoleniom, jesteśmy w stanie perfekcyjnie dopasować siodło zarówno do konia, jak i jeźdźca.

PO CO PASOWAĆ SIODŁO?

Pamiętajcie, że siodło jest najważniejszym elementem wyposażenia, służącym nie tylko do jazdy ale także do komunikacji z koniem. Dobrze dopasowane siodło, umożliwia nie tylko komfortową jazdę, nawet na dalekie odległości, ale również przekazywanie koniowi odpowiednich sygnałów. Równie ważne jest to, że siodło ma także ogromne znaczenie dla konia. Dobrze dopasowane, będzie równomiernie rozkładać ciężar jeźdźca tak, aby nie powodował on ucisku na grzbiet i umożliwiał komfortową jazdę również zwierzęciu.