Skokowe/Wycięte

Produkty

Czaprak skokowy magnetyczny "Nelson™ EVO" TORPOL

W części grzbietowej dodatkowa warstwa z dzianiny wełnianej Nelson™ zabezpiecza przed obiciami. Magnetic Field Therapy™  pozytywnie wpływa na poprawę elastyczności grzbietu. Przyspiesza regenerację tkanek po wysiłku, usuwanie toksyn oraz wyrównuje deficyt energetyczny.

449,00 zł 5-14 dni roboczych
Czaprak skokowy Magnetyczny "EVO" TORPOL

Zastosowanie technologii Magnetic Field Therapy™ pozytywnie wpływa na poprawę elastyczności grzbietu.

349,00 zł 5-14 dni roboczych
Czaprak skokowy "FreeRide" TORPOL

Charakteryzuje się oryginalnymi wykończeniami z materiału imitującego skórę. Na prawej stronie znajduje się kieszonka z zapięciem w kształcie podkowy

299,00 zł 5-14 dni roboczych
Promocja
Promocja!
Czaprak skokowy "Sport Edge" TORPOL

Wykonany został z pikowanej, połyskującej tkaniny B-NEV™. Jego atutem jest podszycie z włókniny Evolon® o właściwościach chłonnych, oddychających i osuszających.

240,00 zł 299,00 zł 24h
Czaprak skokowy "Sport Cut™" TORPOL

W części grzbietowej pozbawiony został przeszyć, taśm oraz innych elementów usztywniających.Zamiast tego w okolicach kłębu zastosowano siatkę 3D, która odpowiada za perfekcyjną formę, wolny kłąb oraz zapewnia doskonały przepływ powietrza.

329,00 zł 5-14 dni roboczych
Czaprak skokowy "Master Cut" TORPOL

Czaprak skokowy "Master Cut". W części grzbietowej pozbawiony został przeszyć, taśm oraz innych elementów usztywniających.

349,00 zł 5-14 dni roboczych
Czaprak skokowy Magnetyczny "Master" TORPOL

Czaprak skokowy Magnetyczny "Master". Zastosowanie technologii Magnetic Field Therapy™ pozytywnie wpływa na poprawę elastyczności grzbietu.

499,00 zł 5-14 dni roboczych
Promocja
Promocja!
Czaprak skokowy "Latex Master" TORPOL

Czaprak skokowy "Latex Master" firmy Torpol,Jego unikalną cechą jest elastyczność przy odbiciu oraz równomierny rozkład nacisku,Pianka lateksowa stanowi podstawę wielowarstwowej kombinacji materiałów umieszczonych w części grzbietowej,System Latex Sponge Technology™ od zewnątrz zabezpiecza siatka 3D, odpowiadająca za doskonały przepływ powietrza,

399,00 zł 499,00 zł 5-14 dni roboczych
Czaprak skokowy "Diamond" TORPOL

Wyrafinowany czaprak skokowy z najnowszej kolekcji. Ozdobiony lekko metalicznym sznurem w odcieniu jasnej szarości.

399,00 zł 5-14 dni roboczych
Czaprak skokowy "Evo" TORPOL

Czaprak skokowy wykonany z pikowanej tkaniny drelichowej

249,00 zł 5-14 dni roboczych
Czaprak wycięty Icelandic QHP

Czaprak wycięty Icelandic firmy QHP.Wyprofilowany kształt doskonale przylega do grzbietu konia.Bardzo elegancki i wytrzymały, wykonany z najwyższej jakości materiałów i z dbałością o szczegóły.Ozdobiony pięknym trójkolorowym, kontrastowym sznurem.Efektowne pikowanie w duże sześciokąty..Podszewka doskonale odprowadza wilgoć na zewnątrz, dzięki czemu koń...

132,00 zł Dostępny