Skokowe/Wycięte

Produkty

Czaprak skokowy Amber 2.0 FAIR PLAY zielony

Czaprak skokowy Fair PlayKrój klasyczny  wykończony srebrnym pipingiem,Podszyty oddychającym i łatwym w praniu podszyciem z siateczką. .Anatomiczny kształt gwarantuje doskonałe dopasowanie do grzbietu konia oraz  komfort pracy. 

145,00 zł 5-14 dni roboczych
Czaprak skokowy magnetyczny "Nelson™ EVO" TORPOL

W części grzbietowej dodatkowa warstwa z dzianiny wełnianej Nelson™ zabezpiecza przed obiciami. Magnetic Field Therapy™  pozytywnie wpływa na poprawę elastyczności grzbietu. Przyspiesza regenerację tkanek po wysiłku, usuwanie toksyn oraz wyrównuje deficyt energetyczny.

449,00 zł 5-14 dni roboczych
Czaprak skokowy Magnetyczny "EVO" TORPOL

Zastosowanie technologii Magnetic Field Therapy™ pozytywnie wpływa na poprawę elastyczności grzbietu.

349,00 zł 5-14 dni roboczych
Czaprak skokowy "FreeRide" TORPOL

Charakteryzuje się oryginalnymi wykończeniami z materiału imitującego skórę. Na prawej stronie znajduje się kieszonka z zapięciem w kształcie podkowy

299,00 zł 5-14 dni roboczych
Promocja
Promocja!
Czaprak skokowy "Sport Edge" TORPOL

Wykonany został z pikowanej, połyskującej tkaniny B-NEV™. Jego atutem jest podszycie z włókniny Evolon® o właściwościach chłonnych, oddychających i osuszających.

240,00 zł 299,00 zł 24h
Czaprak skokowy "Sport Cut™" TORPOL

W części grzbietowej pozbawiony został przeszyć, taśm oraz innych elementów usztywniających.Zamiast tego w okolicach kłębu zastosowano siatkę 3D, która odpowiada za perfekcyjną formę, wolny kłąb oraz zapewnia doskonały przepływ powietrza.

329,00 zł 5-14 dni roboczych
Czaprak skokowy "Master Cut" TORPOL

Czaprak skokowy "Master Cut". W części grzbietowej pozbawiony został przeszyć, taśm oraz innych elementów usztywniających.

349,00 zł 5-14 dni roboczych
Czaprak skokowy Magnetyczny "Master" TORPOL

Czaprak skokowy Magnetyczny "Master". Zastosowanie technologii Magnetic Field Therapy™ pozytywnie wpływa na poprawę elastyczności grzbietu.

499,00 zł 5-14 dni roboczych
Czaprak skokowy "Diamond" TORPOL

Wyrafinowany czaprak skokowy z najnowszej kolekcji. Ozdobiony lekko metalicznym sznurem w odcieniu jasnej szarości.

399,00 zł 5-14 dni roboczych
Czaprak skokowy "Evo" TORPOL

Czaprak skokowy wykonany z pikowanej tkaniny drelichowej

249,00 zł 5-14 dni roboczych
Czaprak wycięty Icelandic QHP

Czaprak wycięty Icelandic firmy QHP.Wyprofilowany kształt doskonale przylega do grzbietu konia.Bardzo elegancki i wytrzymały, wykonany z najwyższej jakości materiałów i z dbałością o szczegóły.Ozdobiony pięknym trójkolorowym, kontrastowym sznurem.Efektowne pikowanie w duże sześciokąty..Podszewka doskonale odprowadza wilgoć na zewnątrz, dzięki czemu koń...

132,00 zł Dostępny