Ostrogi

na stronę

Produkty

Ostrogii BallEnd młodziezowe START

Ostrogi młodzieżowe firmy Start Wykonane ze stopu cynku odpornego na korozji Posiadają owalny szenkiel, o długości 15 mm.

Ostrogi damskie gumowane QHP

Ostrogi wykonane ze stali nierdzewnej firmy Qhp Wyposażone w gumowe nakładki chroniące buty Końcówki zaokrąglone W komplecie paski parciane

Paski do ostróg Crystal KAVALKADE

Paski do ostróg firmy Kavalkade Wykonane z miękkiej skóry wysokojakościowej Wąska klamra w kolorze srebrnym Ozdobione, eleganckimi cyrkoniami

Paski do ostróg Leather KAVALKADE

Paski do ostróg firmy Kavalkade Wykonane z miękkiej skóry wysokojakościowej Wąska klamra w kolorze srebrnym Na końcach pasków wytłoczone logo producenta

Ostrogi męskie YORK

Ostrogi męskie firmy YORK.Wysokiej jakości ostrogi ze stali nierdzewnej. Paski w komplecie. Wykonane z wytrzymałego, odpornego na przetarcia materiału.Sprzedawane w parach.Służą jako dodatkowa pomoc jeździecka.

42,00 zł 5-14 dni roboczych.
Ostrogi męskie z gumami WALDHAUSEN

Ostrogi męskie z gumami firmy WALDHAUSEN.Wykonane z wytrzymałej i odpornej na wilgoć stali nierdzewnej.Z gumową nakładką, chroniącą buty przed uszkodzeniem.Nylonowy pasek Perlon z mocną, regulowaną klamrą.Sprzedawane w parach.Służą jako dodatkowa pomoc jeździecka.

Ostrogi damskie z guma WALDHAUSEN

Ostrogi damskie z gumami firmy WALDHAUSEN.Wykonane z wytrzymałej i odpornej na wilgoć stali nierdzewnej.Z gumową nakładką, chroniącą buty przed uszkodzeniem.Nylonowy pasek Perlon z mocną, regulowaną klamrą.Sprzedawane w parach.Służą jako dodatkowa pomoc jeździecka.

49,00 zł 5-14 dni roboczych.
Ostrogi Grand Prix WALDHAUSEN

Ostrogi Grand Prix firmy WALDHAUSEN.Starannie wykonane z wysokojakościowej nierdzewnej stali szlachetnej. Dobrze dopasowują się do obuwia.Sprzedawane w parach.Służą jako dodatkowa pomoc jeździecka.Eleganckie, bezpieczne i funkcjonalne.

89,00 zł 5-14 dni roboczych.
Ostrogi męskie z paskami WALDHAUSEN

Ostrogi męskie z paskami firmy WALDHAUSEN.Wykonane z wytrzymałej i odpornej na wilgoć stali nierdzewnej.Nylonowy pasek Perlon z mocną, regulowaną klamrą.Sprzedawane w parach.Służą jako dodatkowa pomoc jeździecka.

45,00 zł 5-14 dni roboczych.
Ostrogi damskie z paskami WALDHAUSEN

Ostrogi damskie z paskami firmy WALDHAUSEN.Wykonane z wytrzymałej i odpornej na wilgoć stali nierdzewnej.Nylonowy pasek Perlon z mocną, regulowaną klamrą.Sprzedawane w parach.Służą jako dodatkowa pomoc jeździecka.

45,00 zł 5-14 dni roboczych.
Ostrogi Impuls WALDHAUSEN

Ostrogi Impuls firmy Waldhausen.Nowoczesny wygląd. Wykonane z wytrzymałej stali nierdzewnej. Wysoki komfort noszenia.Służą jako dodatkowa pomoc jeździecka.Zakończone obrotową plastikową kulką. Komfortowe dla konia, a zarazem skuteczne w działaniu.Zapobiegają mocnym ukłuciom

90,00 zł 5-14 dni roboczych.
Ostrogi Gentle Contact WALDHAUSEN

Ostrogi Gentle Contact firmy Waldhausen.Nowoczesny wygląd. Wykonane z lekkiego elastycznego plastiku. Od wewnętrznej strony posiadają antypoślizgową nakładkę zapobiegającą przesuwaniu.Wysoki komfort noszenia.Służą jako dodatkowa pomoc jeździecka.

53,00 zł 5-14 dni roboczych.