Akcesoria do kasków

Produkty

Torba na kask Competition HKM

Torba na kask firmy Hkm Wykonana z mocnego, wodoodpornego materiału poliestrowego. Doskonale chroni kask przed uszkodzeniami oraz zabrudzeniem. Posiada otwory wentylacyjne umożliwiające swobodna cyrkulacje powietrza wewnątrz. Zapinana na dwukierunkowy zamek.

Torba na kask QHP Stirrup

Praktyczna torba na kask firmy QHP Chroni kask przed kurzem oraz zarysowaniami Zapinana na zamek błyskawiczny. Wykonana z mocnego, wodoodpornego materiału Wyposażona z przodu w kieszonkę oraz rączki do przenoszenia

129,00 zł 5-14 dni roboczych
Torba na kask QHP estate

Praktyczna torba na kask firmy QHP Chroni kask przed kurzem oraz zarysowaniami Zapinana na zamek błyskawiczny. Wykonana z mocnego, wodoodpornego materiału Wyposażona z przodu w kieszonkę oraz rączki do przenoszenia

Latarka TLG-19 (19 diod) YORK

Latarka TLG-19 (19 diod) firmy YORK.Wykonana z wysokogatunkowych materiałów latarka na głowę z technologią LED.Bardzo wydajna bateria.Regulowany kąt oświetlenia.Różne stopnie jasności.Wyposażona w 10 diod LED.Łatwa do zamocowania na kasku dzięki elastcznym paskom.Baterie typu AAA (3szt.).

27,00 zł 5-14 dni roboczych.
Latarka TLG -02 YORK

Latarka TLG -02 firmy YORK.Niezwykle praktyczna latarka, którą można zamontować na daszku czapeczki.Wykonana z wysokogatunkowych materiałów latarka na głowę z technologią LED.Bardzo wydajna bateria.Regulowany kąt oświetlenia.zaopatrzona w pięć diod LED.zasilanie: 2 baterie CR2032.

18,00 zł 5-14 dni roboczych.
Latarka LG-06 7 diod YORK

Latarka LG-06 7 diod firmy YORK.Praktyczna latarka, którą łatwo można dopasować do głowy dzięki regulowanym, elastycznym paskom.Wykonana z wysokogatunkowych materiałów z technologią LED.Bardzo wydajna bateria.Regulowany kąt oświetlenia.Posiada 7 diod.Szeroki strumień jasnego światła.Regulowany kąt nachylenia.Różne tryby świecenia.Zasilanie: 3 baterie AAA.

19,00 zł 5-14 dni roboczych.
Daszek wymienny do kasków czarny QHP

Daszek wymienny do kasków czarny firmy  QHP.Zapasowy, wymienny daszek.Z wytrzymałego materiału.Idealny do ochrony oczu przed słońcem.Pasuje do wszystkich modeli kasków QHP.

29,00 zł 5-14 dni roboczych.
Latarka na kask Covalliero

Latarka na kask firmy Covalliero.Wykonana z wysokogatunkowych materiałów latarka na głowę z technologią LED.Bardzo wydajna bateria.Regulowany kąt oświetlenia.Różne stopnie jasności.Wyposażona w 10 diod LED.Łatwa do zamocowania na kasku dzięki elastcznym paskom.Baterie typu AAA (3szt.). Nie dołączone do latarki.

35,00 zł 5-14 dni roboczych.
Kominiarka polarowa pod kask ELT

Kominiarka dostosowana do noszenia pod kaskiem Część dookoła szyi wykonana z polaruIdealnie chroni głowę oraz szyję podczas jazdy w chłodne dni

39,00 zł Oczekiwanie na dostawę
Czapka pod kask UVEX

Czapka pod kask firmy UVEX.Bardzo wygodna i wyprofilowana, co sprawia, że idealnie nadaje się do założenia pod kask.Górna część wykonana z oddychającej i ciepłej bawełny, dzięki czemu ogrzewa głowę w chłodne dni, ale skóra nie poci się.

49,00 zł 5-14 dni roboczych.
Czapka - ocieplacz pod kask HKM

Ocieplacz pod kask górna część wykonana z siateczki doskonale przepuszcza wilgoć i powietrze - dolna część z polaru doskonale chroni przed zimnem