Na derki i czapraki

Produkty

Wieszak na derki i czapraki HORZE srebrny

Wieszak na derki i czapraki firmy HORZE.Trzyczęściowy wieszak do przechowywania lub suszenia derek i czapraków.Można go złożyć, kiedy nie jest potrzebny.Montowany do ściany za pomocą śrubek.Praktyczny i stabilny, nie zajmuje dużo miejsca.Wykonany z wytrzymałego tworzywa.Rozmiar: 640 x 215 x 95 mm.

99,00 zł 5-14 dni roboczych
Wieszak na siodło i czaprak WALDHAUSEN

Wieszak na siodło i czaprak firmy Waldhausen.Wykonany z wytrzymałego i solidnego materiału.Usprawnia przechowywanie siodła i czapraka.Wieszak pozwala na osuszenie czapraka po treningu. Praktyczna konstrukcja pozwala na utrzymywanie siodła i czapraka w odpowiedniej odległości, tak, aby mogły równomiernie schnąć.Posiada haczyk na ogłowie.Pasuje do...

199,00 zł 5-14 dni roboczych.
Wieszak na derki WALDHAUSEN

Wieszak na derki firmy WALDHAUSEN.Praktyczny, do zawieszania derek i innych rzeczy.Ocynkowany, solidny metal. Posiada cztery wytrzymałe drążki.Połączony mocnym łańcuchem.

75,00 zł 5-14 dni roboczych.
Wieszak na derki i czapraki HORZE

Wieszak na derki i czapraki firmy HORZE.Praktyczny, do zawieszania derek i innych rzeczy.Ocynkowany, solidny metal. Posiada cztery wytrzymałe drążki.Połączony mocnym łańcuchem.

99,00 zł 5-14 dni roboczych.
Wieszak na derki i czapraki HORZE

Wieszak na derki i czapraki firmy HORZE.Trzyczęściowy wieszak do przechowywania lub suszenia derek i czapraków.Można go złożyć, kiedy nie jest potrzebny.Montowany do ściany za pomocą śrubek.Praktyczny i stabilny, nie zajmuje dużo miejsca.Wykonany z wytrzymałego tworzywa.Rozmiar: 640 x 215 x 95 mm.

99,00 zł 5-14 dni roboczych.
Wieszak na derki HORZE

Wieszak na derki firmy HORZE.Montowany do ściany za pomocą śrubek.Praktyczny i stabilny.Wykonany z wytrzymałego tworzywa.Z dwoma haki, na których można powiesić przedmioty codziennego użytku.Szerokość: 90 cm.

74,00 zł 5-14 dni roboczych.
Wieszak na derki Klappbar BUSSE

Wieszak na derki Klappbar firmy BUSSE.Poręczny, można go złożyć, gdy nie jest potrzebny.Doskonale sprawdzi się w małych pomieszczeniach i wąskich przejściach.Nie zajmuje wiele miejsca.Wykonany z wytrzymałego metalu, powlekanego proszkowo.

69,00 zł 5-14 dni roboczych.
Wieszak na derki BUSSE

Wieszak na derki firmy BUSSE.Praktyczny, do zawieszania derek i innych rzeczy.Ocynkowany, solidny metal. Posiada cztery wytrzymałe drążki.Połączony mocnym łańcuchem.

Wieszak na derki przenośny YORK

Wieszak na derki przenośny firmy YORK.Wykonany z mocnego metalu.Dzięki możliwości szybkiego demontażu rury od uchwytów doskonale nadaje się do małych pomieszczeń.Uchwyty mocowane do ściany posiadają haki, na których można zawiesić kantary lub ogłowia.

52,00 zł 5-14 dni roboczych.
Wieszak na derki regulowany YORK

Wieszak regulowany, na derki firmy YORK.Wykonany z mocnego metalu.Przed zamontowaniem do ściany można ustawić jego szerokość.Do zamontowania na drzwiach w stajni.

40,00 zł 5-14 dni roboczych