Wózki, stojaki

Produkty

Składany wózek HKM

Składany wózek firmy HKM.Bardzo praktyczny wózek, wykonany z wytrzymałego, mocnego metalu. Przewiezie Twój sprzęt w dowolne miejsce w stajni lub na zawodach.Solidny uchwyt.Malowany proszkowo.Mobilny i składany, dzięki czemu nie zajmuje dużo miejsca.Nadaje się do stajni, turniejów i w ruchu.Stabilne kółka z PCV.Kieszenie poliestrowe.Zapakowany w torbę.

756,00 zł 5-14 dni roboczych.
Wózek stajenny HORZE

Wózek stajenny firmy HORZE. Bardzo praktyczny wózek, wykonany z wytrzymałego, mocnego metalu. Przewiezie Twój sprzęt w dowolne miejsce w stajni lub na zawodach.Stabilny, solidny uchwyt.Malowany proszkowo.Uchwyt na siodło, uzdę i pudełko do pielęgnacji, dwa haczyki i kółka.Mobilny i składany, dzięki czemu nie zajmuje dużo miejsca.Nadaje się do stajni,...

469,00 zł 5-14 dni roboczych.
Wózek do siodeł KERBL

Wózek do siodeł firmy KERBL.Bardzo praktyczny wózek, wykonany z wytrzymałego, mocnego metalu.Stabilny, solidny uchwyt.Malowany proszkowo.Uchwyt na siodło, uzdę i pudełko do pielęgnacji, a także dwa haczyki.Mobilny i składany, dzięki czemu nie zajmuje dużo miejsca.Nadaje się do stajni, turniejów i w ruchu.

349,00 zł Oczekiwanie na dostawę