oleje

Produkty

Olej do skór Magic Brush

Olej do skór Magic Brushnadaje się do pielęgnacji uzdy, siodeł, butów i wszystkich gładkich galanterii skórzanejwnika głęboko w skórę, dzięki czemu jest ona ponownie trwała i odporna na rozdarciawyselekcjonowane oleje chronią przed wilgocią i pleśniąpielęgnuje skórę narażoną na duże zużycie i przywraca jej utracony połysk

Preparat konserwujący skórę 500 ml GOLD LABEL

Preparat konserwujący skórę 500 ml firmy GOLD LABEL.Zmiękcza i konserwuje wyroby skórzane.Posiada właściwości nawilżające.Zawiera olej kokosowy, glicerynę oraz olejek z citronelli.Nie nadaje się do stosowania w przypadku skór zamszowych, groszkowanych, nubukowych i niewyprawionych.

60,00 zł 5-14 dni roboczych.
Olej do skór z woskiem 500 ml Equifix STASSEK

Olej do skór z woskiem 500 ml Equifix firmy STASSEK.Produkt gwarantujący najlepszą pielęgnację często używanej, wysuszonej lub popękanej skóry.Chroni powierzchnię skóry i czyni ją odporną na działanie czynników zewnętrznych.Wyraźnie poprawia elastyczność i odporność na pękanie.Łatwo się wchłania i nie zawiera żywicy ani kwasu.

Mydło olejowe do sprzętu 500 ml Equifix STASSEK

Mydło olejowe do sprzętu 500 ml Equifix firmy STASSEK.Uniwersalny produkt do czyszczenia i pielęgnacji oprzyrządowania.Nie niszczy powierzchni.Usuwa mocne zabrudzenia z siodeł, uprzęży i ogłowia.Idealny środek do czyszczenia i pielęgnacji przedmiotów z plastiku, metalu, czy innego tworzywa w stajni oraz w domu.

44,00 zł 5-14 dni roboczych.
Płyn do skór Lazy Man Equifix STASSEK

Płyn do skór Lazy Man Equifix STASSEK.Środek pielęgnacyjny będący połączeniem mydła do siodeł i oleju do skóry.Sprawnie i szybko czyści i nawilża sprzęt.Po rozcieńczeniu preparatu wystarczy zanurzyć w nim na chwilę oprzyrządowanie i pozostawić do wyschnięcia.Idealny na zawody. Usprawnia efektywność naszej pracy przy koniu.

23,00 zł 5-14 dni roboczych.
Olej do wyrobów rymarskich "Leather Care Oil" BLACK HORSE 500ml

Dzięki wysokiej zawartości olejów mineralnych, olejku makadamia preparat Black Horse uelastycznia i odżywia skórę,  pozostawiając na jej powierzchni warstwę ochronną uniemożliwiającą przenikaniu wody. Przywraca skórze miękkość i elastyczność, poprawia trwałość skóry. 

Leather oil spray - olej do skór OVER HORSE 400 ml

Mineralny olej firmy Over Horse tworzy na powierzchni warstwę ochronną – posiada intensywne działanie natłuszczające, zmiękczające, wzmacniające. Preparat,  dzięki zawartości wysokiej jakości surowca skutecznie impregnuje, konserwuje, nadaje połysk.Produkt tworzy warstwę, która chroni przed niekorzystnymi czynnikami (np. woda)

79,00 zł 5-14 dni roboczych