Plastikowe,gumowe

na stronę

Produkty

Wędzidło smakowe z wąsami podwójnie łamane YORK

podwójnie łamane wędzidło,posiada ścięgierz o smaku jabłkowym,pomaga skorygować brak sterowności koni,zachęca konia do żucia wędzidła.

90,00 zł Oczekiwanie na dostawę
Wędzidło smakowe pojedynczo łamane YORK

wędzidło o smaku jabłka,pierścienie wykonane ze stali nierdzewnej,pomaga zachęcić konia do żucia wędzidła,UWAGA! W zależności od konia wędzidło może ulec szybszemu zużyciu niż standardowe wędzidło.

60,00 zł 5-14 dni roboczych
Wędzidło smakowe podwójnie łamane YORK

podwójnie łamane, smakowe wędzidło,pierścienie wykonane ze stali nierdzewnej,pomaga zachęcić konia do żucia wędzidła,UWAGA! W zależności od konia wędzidło może ulec szybszemu zużyciu niż standardowe wędzidło.

63,00 zł 5-14 dni roboczych
Wędzidło gumowe oliwkowe podwójnie łamane YORK

oliwkowe wędzidło, którego ścięgierz pokryty został materiałem termoplastycznym TPU,nie przyszczypuje kącików pyska,doskonałe dla młodych koni,UWAGA! W zależności od konia wędzidło może ulec szybszemu zużyciu niż standardowe wędzidło.

99,00 zł 5-14 dni roboczych
Pojedynczo łamane wędzidło gumowe HORZE

Wędzidło pojedynczo łamane z ruchomymi kółkami. Jest wszechstronne i można go używać w wielu dyscyplinach jeździeckich.

109,00 zł 5-14 dni roboczych
Wędzidło o smaku jabłkowym, proste HORZE

Najlepszy wybór na pierwsze wędzidło dla młodego konia. Dzięki tworzywu o smaku jabłkowym jest chętnie przyjmowane przez większość koni.

Podwójnie łamane wędzidło gumowe HORZE

Idealny wybór dla konia, który potrzebuje większego nacisku i kontroli. Guma zachęca konia do przeżuwania i wydzielania śliny podczas treningu.

109,00 zł 5-14 dni roboczych
Wędzidło gumowe Mullen HORZE

Wędzidło gumowe Mullen firmy HORZE.Gumowe wędzidło proste.Idealne dla koni o wrażliwym pysku.Wytrzymały, a jednocześnie elastyczny materiał.Ułatwia komunikację pomiędzy jeźdźcem, a koniem.Idealne dla wrażliwych koni, ponieważ guma zachęca do żucia.

99,00 zł 5-14 dni roboczych.
Wędzidło oliwkowe gumowe podwójnie łamane HORZE

Wędzidło oliwkowe gumowe podwójnie łamane firmy HORZE.Funkcjonalne, o wszechstronnym zastosowaniu.Wykonane z wytrzymałego materiału.Podwójne łamanie zapewnia lepszą łączność.Dzięki ogumieniu nadaje się również dla wrażliwych koni.Guma zachęca do przeżuwania.

129,00 zł 5-14 dni roboczych.
Wędzidło gumowe Gummi BUSSE

Wędzidło gumowe Gummi firmy BUSSE.Element ogłowia wkładany koniowi do pyska w celu przekazywania mu sygnałów i kierowania nim.Bardzo przydatne przy treningach.Uniwersalne kiełzno do wszystkich dyscyplin jeździeckich.Proste wykonanie z nierdzewnej stali szlachetnej.Zachęca do żucia.Łącznik ze stali szlachetnej powleczony gumą.

76,00 zł 5-14 dni roboczych.
Wędzidło smakowe pojedyncze łamane Flexi BUSSE

Wędzidło smakowe pojedyncze łamane Flexi firmy BUSSE.Dobrej jakości wędzidło z tworzywa sztucznego.Element ogłowia wkładany koniowi do pyska w celu przekazywania mu sygnałów i kierowania nim.Bardzo przydatne przy treningach.Uniwersalne kiełzno do wszystkich dyscyplin jeździeckich.Zalecane dla koni, które mają problemy z akceptacją kiełzna.

93,00 zł 5-14 dni roboczych.
66,00 zł 5-14 dni roboczych