Kowalstwo

na stronę

Produkty

Pilnik dwustronny 14 cm YORK

Pilnik dwustronny 14 cm firmy YORK.Wykonany z wytrzymałego materiału.Niezbędny przy pielęgnacji kopyt.

42,00 zł 5-14 dni roboczych.
Pilnik do kopyt KERBL

Pilnik do kopyt firmy KERBL.Idealnie nadaje się pracy z każdym rodzajem zabrudzeń.Podzielony na dwie części grubego i drobnego ząbkowania.Ząbkowanie bardzo ostre i głębokie.

79,00 zł 5-14 dni roboczych.
Pilnik do kopyt z rączką KERBL

Pilnik do kopyt z rączką firmy KERBL.Wykonany z wytrzymałych i mocnych materiałów.Solidna rączka zapewnia pewny chwyt i wygodę przy pracy z koniem.

99,00 zł 5-14 dni roboczych.
Tasak DICK KERBL

Tasak DICK KERBL.Wykonany ze wysokiej jakości stali nierdzewnej.Ostrze tnące bardzo ostre, zakończone tępą, zaokrągloną krawędzią, aby zapobiec podcinaniu strzałki podczas ścinania rogu podeszwy.Wygodna rączka z miękkiego tworzywa PCV.Mocno przeszlifowane ostrze.

169,00 zł 5-14 dni roboczych.
Pilnik do kopyt 300mm DICK KERBL

Pilnik do kopyt 300 mm DICK firmy KERBL.Profesjonalne narzędzie do piłowania kopyt.Wyprodukowany z wytrzymałych materiałów.Jedna strona z bardzo ostrym i głębokim nacięciem tarki, druga strona z grubym nacięciem pilnika.Solidne wykonanie pozwala na długotrwałą eksploatację.

Pilnik do kopyt 200 mm DICK KERBL

Pilnik do kopyt DICK 200 mm firmy KERBL.Profesjonalne narzędzie do piłowania kopyt.Wyprodukowany z wytrzymałych materiałów.Jedna strona z bardzo ostrym i głębokim nacięciem tarki, druga strona z grubym nacięciem pilnika.Solidne wykonanie pozwala na długotrwałą eksploatację.

169,00 zł Oczekiwanie na dostawę
Diamentowy pilnik DICK KERBL

Diamentowy pilnik DICK firmy KERBL.Profesjonalne narzędzie do ostrzenia wszystkich noży kopyt.Dzięki ergonomicznemu uchwytowi i otworowi do zawieszania jest bardzo wygodny w użytkowaniu.Solidne wykonanie pozwala na długotrwałą eksploatację.Można używać także do innych narzędzi skrawających.

169,00 zł 5-14 dni roboczych.
Kozioł do podkuwania EcoFlex KERBL

Kozioł do podkuwania EcoFlex firmy KERBL.Bardzo przydatny przy leczeniu przednich i tylnych kopyt.Nowoczesna konstrukcja chroni plecy i kolana podczas pielęgnacji kopyt.Prosty w użyciu.Regulacja wysokości przy pomocy składanego uchwytu.Podparcie przedniego kopyta wykonane z wytrzymałej, utwardzonej gumy.Pasek podtrzymujący tylne kopyto wykonany z...

399,00 zł 5-14 dni roboczych.
Szczypce-krokodylki KERBL

Szczypce-krokodylki firmy KERBL.Solidnie wykonane.Niezbędne do zaciskania podkowiaków.Wygodne rączki zapewniają pewny chwyt.

259,00 zł 5-14 dni roboczych.
Szczypce do kopyt Knipex KERBL

Szczypce do kopyt Knipex firmy KERBL.Szczypce do korekcji kopyt.Wykonane ze specjalnej, solidnej stali narzędziowej utwardzanej w oleju.Lakierowane w czarnym kolorze.Szczęki cienko i ostro zeszlifowane mogą być także stosowane do podkuwania koni.Twardość ostrza około 56 HRc.Długość około 30 cm.Niezbędne wyposażenie każdej stajni.

459,00 zł 5-14 dni roboczych.
Obcęgi do kopyt KERBL

Obcęgi do kopyt firmy KERBL.Idealne do korekcji kopyt.Solidne, stalowe obcęgi.Bardzo wytrzymała i stabilna konstrukcja.Niezbędne wyposażenie każdej stajni.Długość około 30 cm.

249,00 zł 5-14 dni roboczych.
Szczypce do sprawdzania kopyt KERBL

Szczypce do sprawdzania kopyt firmy KERBL.Niezbędny element do prawidłowego utrzymania kopyt podczas ich badania.Wykonane z niezwykle solidne, kutej stali. Proste ramiona.Długość około 30 cm.Niezbędne wyposażenie każdej stajni.

89,00 zł 5-14 dni roboczych.