Pierwsza pomoc

Produkty

PŁYN DEZYNFEKUJĄCY W SPRAYU LEOVET DESINFECTION -

Płyn dezynfekujący w sprayu firmy Leovet Skutecznie zwalcza bakterie i grzybyJest bezbarwny, całkowicie zdezynfekowany i ma intensywny efekt w krótkim czasie.Spray do dezynfekcji gwarantuje zabijanie patogennych mikroorganizmów, które mogą zarazić ludzi i zwierzęta. Spray dezynfekcyjny jest niezbędnym środkiem do bezpiecznej dezynfekcji powierzchni, na...

Blau spray Stiefel 200 ml YORK

Blau spray Stiefel 200 ml firmy YORK.Preparat dezynfekcyjny i odkażający w niebieskim kolorze.Służy do czyszczenia i dezynfekcji z bakterii, wirusów i grzybówDzięki niebieskiemu zabarwieniu jest widoczny.Dokładnie dezynfekuje powierzchnie płaskie oraz przedmioty codziennego użytku.Składnik aktywny: diglukonian chlorheksydyny 8 g/kg.

Zestaw pierwszej pomocy Covalliero

Zestaw pierwszej pomocy firmy Covalliero.Niezbędny do udzielenia pierwszej pomocy w nagłym wypadku.W praktycznej torbie mocowanej w pasie.Zestaw zawiera: 3 sterylne kompresy, 2 elastyczne opaski, 4 podkładki z alkohole, 40 plastrów, para rękawiczek, 2 agrafki, rolka plastra samoprzylepnego, pinceta, wata bawełniana.

66,00 zł 5-14 dni roboczych.