Poidła, żłoby, wiaderka

Poidła, żłoby, wiaderka dla koni

na stronę

Produkty

Żłób przenośny z pokrywą BUSSE

Żłób przenośny z pokrywą firmy BUSSE.Wykonany z wytrzymałego i odpornego na uderzenia tworzywa PE.Materiał nietoksyczny, idealny do przechowywania paszy.Posiada pokrywkę, uchwyt i solidne, zdejmowane haki, dlatego jest bardzo przydatny podczas podróży.Pojemność 12 l.

88,00 zł 5-14 dni roboczych.
Wiadro na paszę składane BUSSE

Wiadro na paszę składane firmy BUSSE.Pojemnik składany, dzięki czemu zajmuje mało miejsca i można go ze sobą wszędzie zabrać np. na turnieje.Wykonany z mocnego i stabilnego nylonu.Usztywniony obwód.Uchwyt w postaci regulowanego, solidnego ułatwia przenoszenie. Może też służyć jako uchwyt do zawieszenia koniowi na głowie.Siatka w okolicy nosa umożliwia...

62,00 zł 5-14 dni roboczych.
Wiadro składane BUSSE

Wiadro składane firmy BUSSE.Pojemnik składany, dzięki czemu zajmuje mało miejsca i można go ze sobą wszędzie zabrać np. na turnieje.Wykonany ze wzmocnionego tworzywa PCWUsztywniony obwód.Uchwyt w postaci linki ułatwia przenoszenie. Może też służyć jako uchwyt do zawieszenia.

79,00 zł 5-14 dni roboczych.
Żłób z plastikową rączką 14 l YORK

Żłób z plastikową rączką 14 l YORK.Wykonany z wytrzymałego i odpornego na pęknięcia tworzywa sztucznego.Wyposażony w solidną rączkę ułatwiającą jego przeniesienie.Posiada mocne haki umożliwiające jego zawieszenie boksie.Dostępny w różnych kolorach.

51,00 zł 5-14 dni roboczych.
Żłób przenośny z metalową rączką 14 l YORK

Żłób przenośny z metalową rączką 14 l firmy YORK.Wykonany z wytrzymałego i odpornego na pęknięcia tworzywa sztucznego.Wyposażony w solidną rączkę ułatwiającą jego przeniesienie.Posiada metalowe haki umożliwiające jego zawieszenie boksie.Dostępny w różnych kolorach.

47,00 zł 5-14 dni roboczych.
Żłób 8,5 l oliwkowy YORK

Żłób 8,5 l oliwkowy firmy YORK.Wykonany z wytrzymałego tworzywa sztucznego.Idealny do podawania paszy.

56,00 zł 5-14 dni roboczych.
Żłób 13,5 l YORK

Żłób 13,5 l firmy YORK.Wykonany z wytrzymałego i odpornego na uszkodzenia tworzywa sztucznego.Solidny uchwyt ułatwia przenoszenie.Posiada zintegrowane haki umożliwiające zaczepienie go w boksie.Idealny do podawania paszy koniowi.

57,00 zł 5-14 dni roboczych.
Żłób 11,5 l czarny YORK

Żłób 11,5 l czarny firmy YORK.Wykonany ze solidnego tworzywa sztucznego.Żłób z wygodnym "uszkiem" do przenoszenia lub do przymocowania.Idealny do podawania paszy.

50,00 zł 5-14 dni roboczych.
Poidło zielone 3l YORK

Poidło zielone 3l firmy YORK.Wykonane z solidnego i wytrzymałego na uderzenia polipropylenu.Pozwoli zaspokoić pragnienie zwierzęciu.

90,00 zł 5-14 dni roboczych.
Karmidło na paszę do zawieszenia HangOne 8 l KERBL.

Karmidło na paszę do zawieszenia HangOne 8 l firmy KERBL.Wykonany z wytrzymałego i odpornego na uderzenia polipropylenu z zaokrąglonymi krawędziami. Z praktycznym wieszakiem, uchwytem do przenoszenia i plastikowymi wspornikami do montażu.Montować na urządzeniach o grubości do 4 cm.Łatwy w czyszczeniu.

44,00 zł 5-14 dni roboczych.
Karmidło na paszę do zawieszenia HangOne 13 L KERBL

Karmidło na paszę do zawieszenia HangOne 13 l firmy KERBL.Wykonany z wytrzymałego i odpornego na uderzenia polipropylenu z zaokrąglonymi krawędziami. Z praktycznym wieszakiem, uchwytem do przenoszenia i plastikowymi wspornikami do montażu.Łatwy w czyszczeniu.

Żłób na wodę i paszę zielony 45 L KERBL

Żłób na wodę i paszę zielony 45 L firmy KERBL.Wykonany ze stabilnego, wytrzymałego i odpornego na uderzenia tworzywa sztucznego.Wyposażony w 2 solidne antypoślizgowe uchwytyIdealny do wykorzystania zarówno w stajni, jak i na dworze.

66,00 zł 5-14 dni roboczych.