Poidła, żłoby, wiaderka

Poidła, żłoby, wiaderka dla koni

na stronę

Produkty

Karmidło elastyczne FlexBag KERBL 12L

Karmidło wykonane z wytrzymałego i bardzo elastycznego tworzywa sztucznegoPosiada dwie rączki ułatwiające transportUniwersalne zastosowanie, na pastwisko, w stajni, jako wiadro do karmienia, czyszczenia itp.

Miska z pokrywką Musli 5 l WALDHAUSEN róż

Praktyczna, plastikowa miska z gumowym wieczkiem firmy Waldhausen Posiada atest, pozwalający na kontakt z  żywnością. Idealnie sprawdza się do przechowywania musli i innych pasz Można  przygotować porcję jedzenia dla konia wraz z witaminami, czy lekarstwem i zostawić do podania w określonej porze.

Żłób przenośny z pokrywą BUSSE

Żłób przenośny z pokrywą firmy BUSSE.Wykonany z wytrzymałego i odpornego na uderzenia tworzywa PE.Materiał nietoksyczny, idealny do przechowywania paszy.Posiada pokrywkę, uchwyt i solidne, zdejmowane haki, dlatego jest bardzo przydatny podczas podróży.Pojemność 12 l.

88,00 zł 5-14 dni roboczych.
Wiadro składane BUSSE

Wiadro składane firmy BUSSE.Pojemnik składany, dzięki czemu zajmuje mało miejsca i można go ze sobą wszędzie zabrać np. na turnieje.Wykonany ze wzmocnionego tworzywa PCWUsztywniony obwód.Uchwyt w postaci linki ułatwia przenoszenie. Może też służyć jako uchwyt do zawieszenia.

79,00 zł 5-14 dni roboczych.
Żłób z plastikową rączką 14 l YORK

Żłób z plastikową rączką 14 l YORK.Wykonany z wytrzymałego i odpornego na pęknięcia tworzywa sztucznego.Wyposażony w solidną rączkę ułatwiającą jego przeniesienie.Posiada mocne haki umożliwiające jego zawieszenie boksie.Dostępny w różnych kolorach.

51,00 zł Oczekiwanie na dostawę
Żłób przenośny z metalową rączką 14 l YORK

Żłób przenośny z metalową rączką 14 l firmy YORK.Wykonany z wytrzymałego i odpornego na pęknięcia tworzywa sztucznego.Wyposażony w solidną rączkę ułatwiającą jego przeniesienie.Posiada metalowe haki umożliwiające jego zawieszenie boksie.Dostępny w różnych kolorach.

47,00 zł Oczekiwanie na dostawę
Żłób 8,5 l oliwkowy YORK

Żłób 8,5 l oliwkowy firmy YORK.Wykonany z wytrzymałego tworzywa sztucznego.Idealny do podawania paszy.

56,00 zł 5-14 dni roboczych.
Żłób 13,5 l YORK

Żłób 13,5 l firmy YORK.Wykonany z wytrzymałego i odpornego na uszkodzenia tworzywa sztucznego.Solidny uchwyt ułatwia przenoszenie.Posiada zintegrowane haki umożliwiające zaczepienie go w boksie.Idealny do podawania paszy koniowi.

Poidło zielone 3l YORK

Poidło zielone 3l firmy YORK.Wykonane z solidnego i wytrzymałego na uderzenia polipropylenu.Pozwoli zaspokoić pragnienie zwierzęciu.

90,00 zł 5-14 dni roboczych.
Karmidło na paszę do zawieszenia HangOne 8 l KERBL.

Karmidło na paszę do zawieszenia HangOne 8 l firmy KERBL.Wykonany z wytrzymałego i odpornego na uderzenia polipropylenu z zaokrąglonymi krawędziami. Z praktycznym wieszakiem, uchwytem do przenoszenia i plastikowymi wspornikami do montażu.Montować na urządzeniach o grubości do 4 cm.Łatwy w czyszczeniu.

65,00 zł 5-14 dni roboczych.
Karmidło na paszę do zawieszenia HangOne 13 L KERBL

Karmidło na paszę do zawieszenia HangOne 13 l firmy KERBL.Wykonany z wytrzymałego i odpornego na uderzenia polipropylenu z zaokrąglonymi krawędziami. Z praktycznym wieszakiem, uchwytem do przenoszenia i plastikowymi wspornikami do montażu.Łatwy w czyszczeniu.