ochraniacze treningowe/ujeżdżeniowe

na stronę

Produkty

Ochraniacze Magnetyczne "Nelson™" tył TORPOL

W wersji magnetycznej szczególnie polecane w profilaktyce, rehabilitacji oraz jako wspomaganie leczenia po urazach. Niezastąpione dla koni ze skłonnościami do opojów i obrzęków, po urazach ścięgien i stawów, narażonych na duży wysiłek.

489,00 zł 5-14 dni roboczych
Ochraniacze Magnetyczne "Nelson™" przód TORPOL

W wersji magnetycznej szczególnie polecane w profilaktyce, rehabilitacji oraz jako wspomaganie leczenia po urazach. Niezastąpione dla koni ze skłonnościami do opojów i obrzęków, po urazach ścięgien i stawów, narażonych na duży wysiłek.

449,00 zł Oczekiwanie na dostawę
Ochraniacze "Nelson™" tył TORPOL

Niezwykle praktyczne i wygodne w codziennym użytkowaniu. Zastosowanie technologii Nelson™ zapewnia naturalną termoregulację oraz łagodny mikromasaż.

Ochraniacze "Nelson™" przód TORPOL

Niezwykle praktyczne i wygodne w codziennym użytkowaniu. Zastosowanie technologii Nelson™ zapewnia naturalną termoregulację oraz łagodny mikromasaż.

Ochraniacze Spacerowe Magnetyczne TORPOL

Niezastąpione na trening, spacer lub do karuzeli. Magnetic Field Therapy™ to autorska technologia, która przyspiesza regenerację tkanek po wysiłku oraz usuwanie toksyn.

329,00 zł 5-14 dni roboczych
Ochraniacze komplet Diamonds HKM

Ochraniacze komplet Diamonds firmy HKM.Komplet ochraniaczy wykonany z wytrzymałego materiału.Gwarantują doskonałe dopasowanie do kształtu końskich nóg, dzięki anatomicznemu fasonowi.Wyjątkowo stabilna, twarda i jednocześnie elastyczna skorupa jest prosta do utrzymania w czystości oraz zapewnia maksymalną ochronę. Ozdobione eleganckimi...

229,00 zł 5-14 dni roboczych.
Ochraniacze ujeżdżeniowe przednie Dance HKM

Ochraniacze ujeżdżeniowe przednie Dance firmy HKM.Ochraniacze w stylu sportowym.Gwarantują doskonałe dopasowanie do kształtu końskich nóg, dzięki anatomicznemu fasonowi.Wyjątkowo stabilna, twarda i jednocześnie elastyczna skorupa jest prosta do utrzymania w czystości oraz zapewnia maksymalną ochronę. Podszyte elastycznym materiałem softoprenowym.

225,00 zł 5-14 dni roboczych.
Ochraniacze treningowe St.Georges BUSSE

Ochraniacze treningowe St.Georges firmy BUSSE.Wykonane ze solidnej sztucznej skóry, łatwej do utrzymania w czystości.W środku i na krawędziach podszyta bardzo grubym, przyjemnym w dotyku, sztucznym futerkiem.Nadają się na kończyny przednie i tylne, dla tylnych należy z reguły wybrać ochraniacze o jeden rozmiar większe niż dla przednich.

149,00 zł 5-14 dni roboczych.
Ochraniacze kontaktowe Basic BUSSE

Ochraniacze kontaktowe Basic firmy BUSSE.Gwarantują doskonałe dopasowanie do kształtu końskich nóg, dzięki anatomicznemu fasonowi.Wykonane z odpornego na uderzenia neoprenu.Miękka i przyjemna dla skóry podszewka.Obszycie zabezpiecza przed przesuwaniem się i wnikaniem do środka piasku.Można regulować docisk za pomocą solidnych rzepów.

115,00 zł Oczekiwanie na dostawę
Ochraniacze ujeżdżeniowe Art Fur BUSSE

Ochraniacze ujeżdżeniowe Art Fur firmy BUSSE.Bardzo lekka skorupa wykonana z pianki EVA, która doskonale absorbuje wstrząsy i ma właściwości oddychające.W środku i na krawędziach podszyta bardzo grubym, przyjemnym w dotyku, sztucznym futerkiem.Mocne pojedyncze zapięcie na rzep ułatwia zakładanie.W zależności od rozmiaru dwa lub trzy rzepy zapewniające...

116,00 zł 5-14 dni roboczych.
Ochraniacze ujeżdżeniowe Active Pro BUSSE

Ochraniacze ujeżdżeniowe Active Pro BUSSE.Stabilne i łatwe w pielęgnacji. Mocna skorupa otacza całą pęcinę i przylegające ścięgna.Od wewnętrznej strony mocna osłona z PCW chroniąca przed uderzeniami.Wyściełane perforowanym syntetycznym kauczukiem, który zapewnia maksymalny przepływ powietrza i chroni przed przegrzaniem.Podwójne, elastyczne zapięcie na...

119,00 zł 5-14 dni roboczych.
Ochraniacze ujeżdżeniowe Comfort Plus YORK

Ochraniacze ujeżdżeniowe Comfort Plus firmy YORK.Anatomiczny kształt ułatwia dopasowanie do nogi konia.Skutecznie chronią i zapobiegają kontuzjom.Skorupa wykonana z lekkiego, ale wytrzymałego i prostego do utrzymania w czystości tworzywa sztucznego.Od spodu podszyte miękkim futerkiem imitującym owcze futro, chroniącym przed obtarciami. Idealne dla...

150,00 zł 5-14 dni roboczych.