Ozdobne

Produkty

Wieszak na ogłowie Głowa Konia HKM

Ozdobny wieszak na ogłowie firmy HKM Wykonany z lanego żelaza Wysokość: ok. 18 cm Szerokość: ok. 12 cm

Wieszak z biegnącym koniem HKM

Wieszak z biegnącym koniem firmy HKM.Oryginalny i stylowy wygląd wieszaka ozdobi wnętrze boksu.Wykonany z lanego żelaza.Posiada trzy solidne haki.W kształcie biegnącego konia.Wytrzymały i odporny na uderzenia.

59,00 zł 5-14 dni roboczych.
Wieszak z lanego żelaza HKM

Wieszak z lanego żelaza firmy HKM.Oryginalny i stylowy wygląd wieszaka ozdobi wnętrze boksu.Wykonany z lanego żelaza.Posiada trzy solidne haki.W kształcie konia otoczonego ornamentami.Wytrzymały i odporny na uderzenia.

89,00 zł 5-14 dni roboczych.
Wieszak na ogłowie z mosiądzu HKM

Wieszak na ogłowie z mosiądzu HKM.Oryginalny i stylowy wygląd wieszaka ozdobi wnętrze boksu.Wykonany z lakierowanego, solidnego metalu.W kształcie podkowy z głową konia w miedzianym kolorze.Wytrzymały i odporny na uderzenia.

79,00 zł 5-14 dni roboczych.
Wieszak na ogłowie z mosiądzu w kształcie konia HKM

Wieszak na ogłowie z mosiądzu w kształcie konia firmy HKM.Oryginalny i stylowy wygląd wieszaka ozdobi wnętrze boksu.Wykonany z lakierowanego, solidnego metalu.W kształcie głowy konia w miedzianym kolorze.Wytrzymały i odporny na uderzenia.

79,00 zł 5-14 dni roboczych.
Wieszak na ogłowie mosiężny HKM

Wieszak na ogłowie mosiężny firmy HKM.Oryginalny i stylowy wygląd wieszaka ozdobi wnętrze boksu.Wykonany z lakierowanego, solidnego mosiądzu.W kształcie podkowy.Wytrzymały i odporny na uderzenia.

69,00 zł 5-14 dni roboczych.