Na ogłowia

na stronę

Produkty

Wieszak na ogłowie Głowa Konia HKM

Ozdobny wieszak na ogłowie firmy HKM Wykonany z lanego żelaza Wysokość: ok. 18 cm Szerokość: ok. 12 cm

Wieszak z biegnącym koniem HKM

Wieszak z biegnącym koniem firmy HKM.Oryginalny i stylowy wygląd wieszaka ozdobi wnętrze boksu.Wykonany z lanego żelaza.Posiada trzy solidne haki.W kształcie biegnącego konia.Wytrzymały i odporny na uderzenia.

44,00 zł 5-14 dni roboczych.
Wieszak z lanego żelaza HKM

Wieszak z lanego żelaza firmy HKM.Oryginalny i stylowy wygląd wieszaka ozdobi wnętrze boksu.Wykonany z lanego żelaza.Posiada trzy solidne haki.W kształcie konia otoczonego ornamentami.Wytrzymały i odporny na uderzenia.

Wieszak na ogłowie HKM

Wieszak na ogłowie firmy HKM.Oryginalny i stylowy wygląd wieszaka ozdobi wnętrze boksu.Wykonany z żelaza.W kształcie podkowy.Wytrzymały i odporny na uderzenia.

32,00 zł 5-14 dni roboczych.
Wieszak na ogłowie z mosiądzu HKM

Wieszak na ogłowie z mosiądzu HKM.Oryginalny i stylowy wygląd wieszaka ozdobi wnętrze boksu.Wykonany z lakierowanego, solidnego metalu.W kształcie podkowy z głową konia w miedzianym kolorze.Wytrzymały i odporny na uderzenia.

79,00 zł 5-14 dni roboczych.
Wieszak na ogłowie z mosiądzu w kształcie konia HKM

Wieszak na ogłowie z mosiądzu w kształcie konia firmy HKM.Oryginalny i stylowy wygląd wieszaka ozdobi wnętrze boksu.Wykonany z lakierowanego, solidnego metalu.W kształcie głowy konia w miedzianym kolorze.Wytrzymały i odporny na uderzenia.

79,00 zł 5-14 dni roboczych.
Wieszak na ogłowie mosiężny HKM

Wieszak na ogłowie mosiężny firmy HKM.Oryginalny i stylowy wygląd wieszaka ozdobi wnętrze boksu.Wykonany z lakierowanego, solidnego mosiądzu.W kształcie podkowy.Wytrzymały i odporny na uderzenia.

69,00 zł 5-14 dni roboczych.
Wieszak na ogłowie Metal BUSSE

Wieszak na ogłowie Metal firmy BUSSE.Wykonany z wytrzymałego, powlekanego proszkowo metalu.Z hakiem do zawieszania.Praktyczny i stabilny.

14,00 zł 5-14 dni roboczych.
Wieszak na ogłowia Mobil II BUSSE

Wieszak na ogłowia Mobil II firmy BUSSE.Uniwersalny i praktyczny wieszak.Bardzo poręczny. Można go w każdej chwili zdjąć i zawiesić z powrotem.Wykonany z wytrzymałego i solidnego materiału.Metal powleczony tworzywem sztucznym.

Wieszak na boks Allround BUSSE

Wieszak na boks Allround firmy BUSSE.Funkcjonalny wieszak z hakami do umieszczenia np. na boksie, a także w domu.Znakomicie nadaje się do utrzymania porządku wśród kantarów, uwiązów, ogłowi i innego sprzętu niezbędnego do pracy z koniem.Solidne haki o zaokrąglonym kształcie minimalizują ryzyko powstania uszkodzeń.Bardzo łatwy w montażu, wystarczy zawiesić.

45,00 zł 5-14 dni roboczych.
Hak na ogłowia BUSSE

Hak na ogłowia czarny firmy BUSSE.Do zawieszania ogłowi i innego sprzętu jeździeckiego.Wykonany z powlekanego proszkowo metalu.Wytrzymały i stabilny.

29,00 zł 5-14 dni roboczych.