Wypinacze

Produkty

Wypinacze parciane z gumowymi kółkami COVALLIERO

Wypinacze z gumami wykonane z solidnej taśmy nylonowej firmy StartOkucia wykonane ze stali nierdzewnejPosiadają duży zakres regulacji.

Wypinacze skórzane START z gumowymi kółkami

Wypinacze skórzane firmy StartWykonane zostały z mocnej skóry.Posiadają gumowe kółka, zapewniające koniowi większy komfort podczas lonżowania.Duża regulacja ułatwia lepsze dopasowanieOkucia ze stali nierdzewne

Skórzane wypinacze z gumowym kółkiem WALDHAUSEN

Wypinacze firmy WALDHAUSEN.Wodze pomocnicze przydatne przy pracy z koniem na lonży. Pomagają prawidłowo ustawić konia.Wykonany z wysokiej jakości wytrzymałej skóry bydlęcej.Możliwość regulacji pasków.Zapobiega przesuwaniu się siodła, nie krępując ruchów konia. Sprzączki i karabińczyk ze stali nierdzewnej.Wyposażone w elastyczną wstawkę w formie gumowego...

105,00 zł 5-14 dni roboczych.
Wypinacz skórzany z gumowymi kółkami HKM

Wypinacz skórzany z gumowymi kółkami firmy HKM.Wodze pomocnicze przydatne przy pracy z koniem na lonży.Pomagają prawidłowo ustawić konia, nie krępując jego ruchów.Zapobiegają przesuwaniu się siodła.Klasyczny wypinacz szyty ręcznie.Wykonany z wysokiej jakości wytrzymałej skóry.Gumowe kółka ze solidnego tworzywa.Możliwość regulacji pasków.

99,00 zł 5-14 dni roboczych.
Wypinacze HKM

Wypinacze firmy HKM.Wodze pomocnicze przydatne przy pracy z koniem na lonży. Pomagają prawidłowo ustawić konia.Wykonany z wysokiej jakości wytrzymałej skóry bydlęcej.Możliwość regulacji pasków.Zapobiega przesuwaniu się siodła, nie krępując ruchów konia. Sprzączki i karabińczyk ze stali nierdzewnej.

72,00 zł 5-14 dni roboczych.
Wypinacze ze wstawką elastyczną czarne HKM

Wypinacze ze wstawką elastyczną czarne HKM.Wodze pomocnicze przydatne przy pracy z koniem na lonży. Pomagają prawidłowo ustawić konia.Wykonane z wysokiej jakości wytrzymałej skóry.Możliwość regulacji pasków.Elastyczna wstawka.Zapobiega przesuwaniu się siodła, nie krępując ruchów konia. Sprzączki i karabińczyk ze stali nierdzewnej.

99,00 zł 5-14 dni roboczych.
Wypinacze trójkątne HKM

Wypinacze trójkątne firmy HKM.Wodze pomocnicze przydatne przy pracy z koniem na lonży. Pomagają prawidłowo ustawić konia.Wykonany z wysokiej jakości wytrzymałej skóry.Możliwość regulacji pasków.Zapobiega przesuwaniu się siodła, nie krępując ruchów konia. Sprzączki ze stali nierdzewnej.

Wypinacze trójkątne STAR WALDHAUSEN

Wypinacze trójkątne STAR firmy WALDHAUSEN.Wodze pomocnicze przydatne przy pracy z koniem na lonży. Pomagają prawidłowo ustawić konia.Wykonany z wysokiej jakości wytrzymałej skóry.Możliwość regulacji pasków.Zapobiega przesuwaniu się siodła, nie krępując ruchów konia. 

105,00 zł 5-14 dni roboczych.
Wypinacze z gumami YORK

Wypinacze z gumami firmy YORK.Wodze pomocnicze ułatwiające pracę z koniem na lonży.Tradycyjne wypinacze nylonowe, z wszytymi sprężystymi gumami.Wyposażone w regulację zapinaną na wzmocnione nitami dziurki.Po obu stronach znajdują się stalowe, praktyczne karabińczyki umożliwiające zaczepianie ich do kiełzna i siodła lub pasa do lonżowania.

85,00 zł 5-14 dni roboczych