kantary skórzane

Produkty

Kantar skórzany Eco KERBL

Kantar skórzany Eco firmy KERBL.Klasyczny kantar wykonany z wysokiej jakości miękkiej skóry, odpornej na wilgoć.Chroni skórę przed odparzeniami.Anatomiczny kształt dopasowuje się do ciała.Obustronna regulacja rozmiaru na pasku potylicznym.Solidne mosiężne okucia.

Kantar skórzany Lammfell KAVALKADE

Kantar skórzany Lammfell firmy KAVALKADE.Klasyczny kantar wykonany z wysokiej jakości skóry, odpornej na wilgoć.Szeroki pasek potyliczny i pasek nachrapnika są podszyte wysokogatunkowym futrem jagnięcym, co sprawia, że koń czuje się komfortowo.Podszycie mocowane na rzepy.Anatomiczny kształt dopasowuje się do ciała.Obustronna regulacja rozmiaru na pasku...

239,00 zł 5-14 dni roboczych.
Kantar skórzany Anatomic czarny BUSSE

Kantar skórzany Anatomic czarny firmy BUSSE.Klasyczny kantar wykonany z wysokiej jakości skóry, odpornej na wilgoć.Szeroki pasek potyliczny i pasek nachrapnika są miękko podszyte co sprawia, że koń czuje się komfortowo.Anatomiczny kształt dopasowuje się do ciała.Obustronna regulacja rozmiaru na pasku potylicznym.

199,00 zł 5-14 dni roboczych.
Kantar skórzany Lupin QHP

Kantar Lupin firmy QHP.Bardzo elegancki kantar ozdobiony świecącymi kryształkami.Wykonany z trwałej i solidnej skóry, odpornej na wilgoć.Miękkie i przyjemne dla skóry konia podszycie.Na części potylicznej i nosowej posiada regulację.Mocne, metalowe okucia.

199,00 zł 5-14 dni roboczych.