Fraki/Marynarki

Produkty

Frak damski Brilliant He HORSENJOY

Frak damski Brilliant firmy HE HORSENJOY.Elegancki i klasyczny, wykonany z wysokiej jakości elastycznego materiału .Gwarantuje stylowy wygląd na zawodach, dzięki oryginalnemu wykończeniu patek kieszeni i wyłogów kołnierza.Wyprofilowany fason sprawia, że frak idealnie dopasowuje się do sylwetki.Jest ciepły, przyjemny w dotyku i powoduje, że jeździec czuje...

495,00 zł 5-14 dni roboczych.
Frak jeździecki damski czarny Adele HORZE

Frak jeździecki damski Adele czarny firmy HORZE.Elegancki i klasyczny, wykonany z elastycznego materiału Softshell.Gwarantuje stylowy wygląd na zawodach.Wyprofilowany fason sprawia, że frak idealnie dopasowuje się do sylwetki.Posiada właściwości wiatroodporne.Jest ciepły, przyjemny w dotyku i sprawia, że jeździec czuje się komfortowo.

309,00 zł 5-14 dni roboczych.
Frak jeździecki Coco Junior QHP

Frak jeździecki Coco Junior firmy QHP.Bardzo elegancki frak o klasycznym, dopasowanym do ciała kroju.Wykonany z elastycznego Softhellu.Posiada właściwości wiatroodporne.Jest ciepły, przyjemny w dotyku i sprawia, że jeździec czuje się komfortowo.Fantazyjna, trójkolorowa obwódka wzdłuż kołnierza, kieszeni i z tyłu.Dwie kieszenie z klapkami.

Frak jeździecki dziecięcy Robin Junior QHP

Frak jeździecki dziecięcy Robin Junior firmy QHP.Wykonany z lekkiego materiału rozciągającego 280 g/m2.Elastyczna tkanina sprawia, że frak dopasowuje się do ciała.Prosty, uniwersalny krój powoduje, że nadaje się zarówno dla chłopców, jak i dziewcząt.Z przodu znajdują się dwie imitacje kieszeni oraz eleganckie przeszycia.

Frak jeździecki dziecięcy Quinty Junior QHP

Frak dziecięcy jeździecki Quinty firmy QHP.Elegancki i modny, wykonany z elastycznego materiału softshell.Posiada właściwości wiatroodporne.Jest ciepły, przyjemny w dotyku i sprawia, że jeździec czuje się komfortowo.Fantazyjna, dwukolorowa obwódka wzdłuż kołnierza, kieszeni i z tyłu.Z przodu zapięcie na stylowe guziki.Zawiera podwójny otwór wentylacyjny.

460,00 zł 5-14 dni roboczych.
Frak jeździecki Quinty QHP

Frak Quinty jeździecki firmy QHP.Elegancki i modny, wykonany z elastycznego materiału softshell.Posiada właściwości wiatroodporne.Jest ciepły, przyjemny w dotyku i sprawia, że jeździec czuje się komfortowo.Fantazyjna, dwukolorowa obwódka wzdłuż kołnierza, kieszeni i z tyłu.Z przodu zapięcie na stylowe guziki.Ozdobiony kontrastowymi przeszyciami na przodzie.

520,00 zł 5-14 dni roboczych.
Promocja
Promocja!
Marynarka konkursowa Corrada Covalliero

Bardzo elegancka marynarka konkursowa wykonana z elastycznej tkaniny softsfell Lekka, dobrze układająca się, nie krępująca ruchówMateriał oddychający, odporny na wodę i wiatr Zapinana na 4 guziki

239,00 zł 299,00 zł 24h