Lista produktów producenta: Stassek

Produkty

na stronę
Olej z pędzelkiem Equistep 450 ml STASSEK

Olej z pędzelkiem Equistep 450 ml firmy STASSEK.Zawiera olej laurowy, lanolinę oraz aloes.Aloes łagodzi i odbudowuje, olej laurowy posiada właściwości przeciwgrzybiczne i przeciwbakteryjne, a lanolina przyspiesza gojenie ran i łagodzi stany zapalne.Wzmacnia i nawilża całe kopyto.

Płyn nabłyszczający Equistar STASSEK

Płyn nabłyszczający firmy Equistar STASSEK.Pięknie nabłyszcza ogon, sierść i grzywę, dzięki czemu koń pięknie się prezentuje.Ułatwia rozczesywanie, a powłoka którą tworzy, sprawia, że kurz tak łatwo nie osiada na koniu.Zmniejsza ilość wypadających włosów.

41,00 zł Oczekiwanie na dostawę
Preparat do kopyt Equisolid 250 ml STASSEK

Preparat do kopyt Equisolid 250 ml firmy STASSEKWzmacnia róg kopytowy i usuwa nieprzyjemny zapach.Skutecznie i szybko wzmacnia. Efekt jest widoczny po kilku dniach.Chroni przed działaniem wilgoci.

44,00 zł 5-14 dni roboczych.
Szampon w piance Equimousse STASSEK

Szampon w piance Equimousse  firmy STASSEK.Idealny preparat odżywiający sierść. Składniki w nim występujące dodają objętości i wygładzają. Sierść jest miękka i błyszcząca. Zawiera m.in ekstrakt z liści oliwnych, siarczanowany olej rycynowy, naturalne proteiny jedwabiu oraz inne naturalne odżywcze składniki.Nie uczula, jest delikatny i nie...

33,00 zł 5-14 dni roboczych.
Płyn do czyszczenia koni Equilux STASSEK

Płyn do czyszczenia koni Equilux firmy STASSEK.Błyskawicznie usuwa plamy i najtrudniejsze do usunięcia zabrudzenia.Podkreśla naturalne odcienie sierści, również ciemnych.Nie wybiela.Neutralne pH.Składniki zawarte w preparacie odżywiają cebulki włosów.Pozostawia sierść gładką i miękką.Szybko wysycha i nie pozostawia plam ani zapachu.

33,00 zł 5-14 dni roboczych.
Balsam do kopyt Equidura STASSEK

Balsam do kopyt Equidura firmy STASSEK.Nawilżający balsam z olejem laurowym, który jest bogaty w witaminę C, cynk, witaminę A.Posiada właściwości przeciwzapalne, przeciwgrzybiczne oraz przeciwbakteryjne.Idealny do ochrony kopyta przed wysychaniem w lecie, a także przed rozmiękczeniem w wilgotnych warunkach.

39,00 zł 5-14 dni roboczych.
Płyn przeciw wycieraniu sierści Equidoux 500 ml STASSEK

Płyn przeciw wycieraniu sierści Equidoux 500 ml firmy STASSEK.Zapobiega wycieraniu się sierści, grzywy i ogona.Poprawia samopoczucie koni cierpiących na nadwrażliwość z powodu ukąszenia muchówek z rodzaju Culicoides.Jest skuteczny, a pomimo to delikatny dla skóry.Produkt bezpieczny i nietoksyczny.

75,00 zł 5-14 dni roboczych.
Szampon Equiclean 500 ml STASSEK

Szampon Equiclean 500 ml firmy STASSEK.Zawiera naturalną organiczną siarkę, olejki oraz ekstrakty.Dzięki idealnie skomponowanym składnikom działa bakteriobójczo oraz reguluje pracę gruczołów łojowych. To wszystko razem sprawia, że znika problem z łupieżem.Czyści skutecznie, ale delikatnie, nawilżając i regenerując skórę.

35,00 zł 5-14 dni roboczych.
Płyn neutralizujący zapachy 750 ml Equintos STASSEK

Płyn neutralizujący zapachy 750 ml Equintos firmy STASSEK.Skutecznie neutralizuje nieprzyjemne zapachy.Dezynfekuje i usuwa szkodliwe drobnoustroje.Produkt nie jest toksyczny.

59,00 zł 5-14 dni roboczych.
Żel chłodząco-regenerujący Equigel 500 ml STASSEK

Żel chłodząco-regenerujący Equigel500 ml firmy STASSEK.O zwartej konsystencji, dzięki czemu nie spływa z sierści.Chłodzi i odświeża nogi konia po wysiłku.Pozostawia przyjemne uczucie komfortu.Nie zawiera kamfory.Przeznaczony także dla koni biorących udział w zawodach.

63,00 zł 5-14 dni roboczych.
Preparat przeciw obgryzaniu 450 ml Equistop STASSEK

Preparat przeciw obgryzaniu 450 ml Equistop firmy STASSEKZawiera najwyższej jakości składniki.Nietoksyczny i bezzapachowy, może także być stosowany na ogonach klaczy hodowlanych.Może być używany na wszystkich powierzchniach, które konie mogą żuć np. bandaże, derki, drewno.Bardzo pomocny w wychowaniu źrebiąt.Nawet używany regularnie jest zupełnie...

51,00 zł 5-14 dni roboczych.
Trójfazowe mydło do pielęgnacji skór Equifix STASSEK

Trójfazowe mydło do pielęgnacji skór Equifix firmy STASSEK.Doskonałe do gruntownego czyszczenia, pielęgnacji i ochrony skóry, a także do eliminacji pleśni.Faza 1 Usuwa brud i pleśń.Faza 2 Impregnuje skórę składnikami odżywczymi czyniąc ją elastyczną.Faza 3 Pozostawia efektywną, długotrwałą ochronę przed bakteriami i opóźnia rozwijanie się...

36,00 zł 5-14 dni roboczych.