Sposób płatności

Waga

Cena

Przy zamówieniu powyżej 400 zł

Przedpłata na konto w mBank

0 - 30 kg

19 zł

0 zł

Szybkie płatności Przelewy 24.pl

0 – 30 kg

19 zł

0 zł

Za pobraniem

0 – 30 kg

25 zł

25 zł

Sposób płatności

Waga

Cena

Przy zamówieniu powyżej 400 zł

Przedpłata na konto w mBank

0 - 30 kg

19 zł

0 zł

Szybkie płatności Przelewy 24.pl

0 – 30 kg

19 zł

0 zł

Za pobraniem

0 – 30 kg

25 zł

25 zł

WYSYŁKA

Nasz system nalicza koszty na podstawie wagi sumarycznej zamówienia. Wszystkie nasze paczki wysyłane są za pośrednictwem firmy kurierskiej DHL lub DPD - dokonujesz wyboru w trakcie składania zamówienia. Prosimy- podaj aktualny numer telefonu aby nasz kurier mógł się z Tobą skontaktować

Odbiór osobisty zamówienia

W naszym sklepie stacjonarnym w Ostrowie wielkopolskim ul. Ignacego Krasickiego 5 lok A Przy wybraniu tej opcji nie są naliczane żadne dodatkowe opłaty. Klient zostaje poinformowany mailowo o możliwości odebrania swojego zamówienia i ma na to 14 dni od momentu skompletowanie zamówienia. Zamówienie można podjąć w godzinach pracy sklepu, czyli od poniedziałku do piątku w godzinach 9 – 17 lub w soboty w godzinach 9 – 13.

Przesyłka gratis

Dotyczy zamówień przekraczających kwotę 400 oraz w całości zapłaconych przelewem na nasze konto bankowe w mBank. Darmowej wysyłce nie podlegają paczki gdzie został wybrane: Za pobraniem oraz o wadze powyżej 30 kg, i przekraczające maksymalne wymiary: długość 120 cm,  najdłuższy bok + szerokość + wysokość nie przekraczają 220 cm , Paczki wysyłane na koszt sklepu są zawsze wysyłane za pośrednictwem firmy kurierskiej

Wysyłka 24 H

Wyślemy Twoje zamówienie tego samego dnia jeśli złożysz je do godziny 9.00 w dzień roboczy (Pn-Pt) i jeśli Twoje zamówienie posiada produkty z czasem realizacji 24 H
Zamówienie złożone po godzinie 9.00, w weekend lub święta, z czasem realizacji 24 H, zostaną wysłane następnego dnia roboczego.

Wysyłka zamówień

Zazwyczaj towar jest wysyłany następnego dnia po zaksięgowaniu przelewu na naszym koncie lub potwierdzeniu zamówienia przez kupującego. W przypadku płatności za pobraniem, paczki są wysyłane tego samego dnia. Zamówienia, w których znajdują się produkty, przy których podany jest czas oczekiwania wysyłane są niezwłocznie po najbliższej dostawie od dystrybutora/producenta danego towaru.

Łączenie zamówień

Jeśli czegoś zapomniałeś, chcesz domówić, jeśli złożysz kolejne zamówienie zanim wyślemy do Ciebie przesyłkę połączymy te zamówienia. Zapłacisz tylko za jedną dostawę wcześniej naliczoną. Zastrzegamy możliwość ponownej kalkulacji kosztu dostawy jeśli waga przesyłki znacząco wzrośnie.

PŁATNOŚCI

Przelew Bankowy

Po otrzymaniu e-maila z potwierdzeniem przyjęcia zamówienia oraz informacją o całkowitym koszcie zamówienia, dokonujecie Państwo przedpłaty na konto sklepu.

dane do przelewu:

Sklep Edaga

ul. Ignacego Krasickiego 5 A

63-400 Ostrów Wielkopolski

Nr. konta: 42 1140 2004 0000 3302 7604 8268

Tytułem: Zamówienie (podać numer zamówienia) w edaga.pl

Szybki przelew elektroniczny

Bezpieczne przelewy internetowe (SSL),

Płatność elektroniczna za pośrednictwem systemu Przelewy24.pl

Płatność za pobraniem

Zapłaty dokonujesz u kuriera, który dostarczy Ci przesyłkę pod wskazany przez Ciebie adres. Ta forma przesyłki jest trochę droższa niż w przypadku zamówień opłaconych przelewem lub poprzez szybkie płatności. Szczegóły poznasz w cennikach poszczególnych form dostaw.

Płatność gotówką

Przy odbiorze osobistym zamówienia w naszym sklepie stacjonarnym w Ostrowie Wielkopolskim

WAŻNE INFORMACJE

Sklep nie ponosi odpowiedzialności za opóźnienia w dostawie powstałe z winy przewoźnika. Nie ponosimy też odpowiedzialności za uszkodzenia przesyłek podczas transportu. Dlatego prosimy o dokładną kontrolę przesyłek podczas ich odbioru. W razie potrzeby Sklep ściśle współdziała z klientami w celu uzyskania odszkodowania od przewoźnika.

Nie ponosimy odpowiedzialności za niedotrzymanie przez firmy kurierskie wymienionych terminów dostawy, szczególnie w okresie świąt i dni wolnych od pracy.