Lista produktów producenta: equifirst

Produkty

JOINT SUPPORT 4KG - MSM, GLUKOZAMINA I KOLAGEN

Wysokiej jakości preparat wspierający prawidłową pracę stawów u koni sportowych, ciężko pracujących, a także dla seniorów.

289,00 zł 5-14 dni roboczych
NERV SUPPORT 4KG OPANOWANIE KONI NADPOBUDLIWYCH

Nerv Support to suplement dedykowany koniom nadpobudliwym, podatnym na stres, nerwowym.

173,00 zł 1-5 dni roboczych
MUSCLE SUPPORT 4KG WSPARCIE MIĘŚNI KONI SPORTOWYCH

Muscle Support to suplement opracowany specjalnie dla koni szczególnie aktywnych.

173,00 zł 1-5 dni roboczych
HOOF SUPPORT 4KG WZMOCNIENIE I ODBUDOWA KOPYT

Hoof Support to dodatek paszowy, który znacznie polepsza jakość rogu kopytowego. Produkt zawiera biotynę, metioninę i pierwiastki śladowe takie jak miedź, cynk i mangan, które stymulują optymalny wzrost rogu kopytowego oraz poprawiają ich elastyczność.

189,00 zł 5-14 dni roboczych
EQUIFIRST HORSE TREATS VANILLA 1,5 KG - PRZYSMAK WANILIOWY

Smakołyki dla koni o smaku wanilii. Cenna nagroda dla koni która dostarcza szeregu witamin, minerałów i pierwiastków śladowych. Horse Treats to nie tylko smakołyki, ale również cenny dodatek do paszy podstawowej. Bardzo chętnie zjadane przez konie. Podczas treningu, zawodów czy na pastwisku, miej je zawsze przy sobie!

EQUIFIRST HORSE TREATS LICORICE 1,5 KG - PRZYSMAK LUKRECJOWY

Smakołyki dla koni o smaku lukrecji. Cenna nagroda dla koni która dostarcza szeregu witamin, minerałów i pierwiastków śladowych. Horse Treats to nie tylko smakołyki, ale również cenny dodatek do paszy podstawowej. Bardzo chętnie zjadane przez konie. Podczas treningu, zawodów czy na pastwisku, miej je zawsze przy sobie!

EQUIFIRST HORSE TREATS HERBAL 1,5 KG - PRZYSMAK ZIOŁOWY

Ziołowe smakołyki dla koni z lucerną. Lucerna stanowi źródło wysokiej jakości włókna, stymuluje prawidłową pracę układu pokarmowego. Cenna nagroda dla koni która dostarcza szeregu witamin, minerałów i pierwiastków śladowych.

EQUIFIRST HORSE TREATS APPLE 1,5 KG - PRZYSMAK JABŁKOWY

Smakołyki dla koni o smaku jabłkowym. Cenna nagroda dla koni która dostarcza szeregu witamin, minerałów i pierwiastków śladowych. 

28,00 zł Oczekiwanie na dostawę