Lista produktów producenta: Eggersmann

Produkty

Smakołyki dla konia Lecker Bricks Eggersmann 1kg ziołowe

Smakołyki dla koni firmy Eggersmann  Wygodna, smaczna i zdrowa forma nagrody dla koni

21,00 zł 5-14 dni roboczych
Smakołyki dla konia Lecker Bricks Eggersmann 1kg jabłko

Smakołyki dla koni firmy Eggersmann  Wygodna, smaczna i zdrowa forma nagrody dla koni

21,00 zł 5-14 dni roboczych
PROFI VITAMIN E + SELEN - WITAMINA E I SELEN

Deficyty antyoksydantów prowadzą do ogólnego osłabienia organizmu, problemów mięśniowych i podatności na infekcje. Wolne rodniki powstają w mięśniach w trakcie ciężkich ćwiczeń lub obciążeń związanych z użytkowaniem konia w sporcie - stąd zwiększone zapotrzebowanie na witaminę E i selen u koni wyczynowych

141,00 zł 5-14 dni roboczych
PROFI KNOBLAUCH PLUS - CZOSNEK

Ze względu na działanie odstraszające irytujące owady, regularne dodawanie czosnku do diety może zwiększyć uczucie ukojenia. Wydalany przez gruczoły potowe zapach jest dla insektów bardzo nieprzyjemny i utrzymuje je z dala od konia. 

56,00 zł 5-14 dni roboczych
PROFI BIOTIN PLUS BIOTYNA DLA KONI

Jest bardzo pomocna w przypadku kruchych i suchych kopyt, złej jakości rogu kopytowego oraz matowej sierści. Biotyna poprawia dojrzewanie keratynocytów, tak więc stymuluje tworzenie rogu i znacznie zwiększa jego spójność.

145,00 zł 5-14 dni roboczych
PROFI AMINORAL WSPOMAGA METABOLIZM

 Jest zalecany dla koni, u których występuje problem z linieniem lub kiedy potrzebna jest poprawa jakości i blasku sierści. Pozytywne skutki stosowania Aminoralu zostały zaobserwowane u koni, które mają tendencję do szybkiego napinania się i są trudne do rozluźnienia w pracy.

159,00 zł 5-14 dni roboczych
MINERAL BRICKS - WITAMINOWE CUKIERKI

Mineral Bricks dostarczają Twojemu koniowi wszystkich witamin, minerałów i mikroelementów, których potrzebuje dla zdrowia, wzrostu i sprawności. Dzięki ich praktycznemu kształtowi i wielkości Mineral Bricks pasują do każdej kieszeni.

60,00 zł 5-14 dni roboczych
MARIENDISTEL ÖL - OLEJ OSETOWY

Zawarty w nasionach ostu olej ma najwyższy poziom podstawowych kwasów tłuszczowych spośród wszystkich nasion z jakich produkuje się olej. Wypompowuje mniej tlenu z krwi niż nasycone kwasy tłuszczowe i wypełnia puste depozyty glikogenowe lepiej niż jakiekolwiek inne źródło energii.

45,00 zł 5-14 dni roboczych
EMH DIREKT - WSPOMAGA TRAWIENIE 1L

Przez regularne podawanie EMH Direct, można osiągnąć lepszą organiczną utylizację składników odżywczych oraz aktywnych elementów w pożywieniu. EMH Direct jest optymalnym dodatkiem żywieniowym, który naturalnie wspomaga i wprowadza równowagę do całego procesu trawienia u koni.

60,00 zł 5-14 dni roboczych