Lista produktów producenta: Over Horse

Produkty

na stronę
Olej do kopyt Daily Oil OVER HORSE 550 ml

Naturalny i ekologiczny olej do codziennej pielęgnacji kopyt. Bardzo dobrze nawilża i odżywia kopyto, a także uelastycznia róg i nadaje zdrowy wygląd. Szybko się wchłania i nie pozostawia tłustej warstwy, nie blokuje oddychania rogu.  

Pianka do czyszczenia skór Leather Foam OVER HORSE

Pianka do czyszczenia i pielęgnacji wszystkich wyrobów skórzanych firmy Over Horse Dzięki specjalnej, unikalnej kompozycji i wysokiej zawartości aktywnych składników (m.in. gliceryny), skutecznie usuwa brud, pot oraz inne zanieczyszczenia wszelkiego pochodzenia, pozostawiając skórę czystą, nawilżoną, miękką i elastyczną.Jest bardzo wygodna w aplikacji i...

Szampon w piance Quick Foam OVER HORSE

Quick Foam bardzo dobrze rozpuszcza i szybko usuwa plamy. Przeznaczony jest do wszystkich maści. Szczególnie polecany przed pokazami i zawodami.

Leather balm - wosk do pielęgnacji skór OVER HORSE 450ml

Wosk przeznaczony do pielęgnacji skór firmy Over HorseSkutecznie uelastycznia i konserwuje skóręWysoka zawartość wazeliny zapewnia właściwości regenerujące i zmiękczająceTworzy warstwę, która chroni przed niekorzystnymi warunkami np. wodąSzybko się wchłania , posiada przyjemny zapach

69,00 zł 5-14 dni roboczych
Leather soap - mydło do skór OVER HORSE 400ml

Mydełko do czyszczenia skór w płynieSkutecznie usuwa brud i inne zanieczyszczeniaDoskonale nawilża, nadaje miękkość i elastyczność

59,00 zł 5-14 dni roboczych
Leather oil spray - olej do skór OVER HORSE 400 ml

Mineralny olej firmy Over Horse tworzy na powierzchni warstwę ochronną – posiada intensywne działanie natłuszczające, zmiękczające, wzmacniające. Preparat,  dzięki zawartości wysokiej jakości surowca skutecznie impregnuje, konserwuje, nadaje połysk.Produkt tworzy warstwę, która chroni przed niekorzystnymi czynnikami (np. woda)

59,00 zł 5-14 dni roboczych
Suchy szampon dla siwych koni CLEAN WHITE Shampoo Over Horse 400 ML

Suchy szampon dla koni Clean White Preparat usuwający plamy, osady i zabrudzenia z sierści. Dzięki delikatnym składnikom myjącym pozostawia sierść czystą i miękką. Preparat nie wymaga spłukiwania, wygodny w stosowaniu. Polecany szczególnie dla koni siwych. Zawiera nadtlenek wodoru.

59,00 zł 5-14 dni roboczych
Preparat odbudowujący uszkodzoną skórę RANSEPT Gel Over Horse 250 ml

Innowacyjny preparat wspomagający naturalny proces odbudowy uszkodzonej tkanki. Zawiera w swoim składzie kompleks Rubinowa Tarcza, stworzony w oparciu o najnowszą wiedzę z dziedziny biotechnologii.Produkt jest łagodny dla skóry, nie wywołuje uczucia „pieczenia”.